| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на предупредителния контакт | 720 mm |
| съответства на цвета на оригиналната част | светлосин |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| съответства на цвета на оригиналната част | бял |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| цвят | син |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| съответства на цвета на оригиналната част | светлосин |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| съответства на цвета на оригиналната част | бял |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| съответства на цвета на оригиналната част | светлосин |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| съответства на цвета на оригиналната част | бял |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 294 Ом |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | светлосин |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| цвят на корпуса | черен |
| цвят на корпуса | черен |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | Packard Metri-Pack |
| температурен диапазон до | 250 °C |
| съпротивление | 5000 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| IDизпълнение на щекера | PACKARD "Metri-Pack" |
| съпротивление | 5000 Ом |
| брой контакти | 2 |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| точка на (пре)включване | 150 °C |
| точка на (пре)включване | -40 °C |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | сив |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| паспортно напрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | Packard Metri-Pack |
| температурен диапазон до | 250 °C |
| съпротивление | 5000 Ом |
| вид на експлоатация | електрически |
| дължина на кабела | 970 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| за номер артикул | 550068 |
| съпротивление | 550 Ом |
| височина | 24 mm |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 900 Ом |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| дължина на кабела | 520 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| мярка на резбата | M12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 mm |
| дължина на кабела | 260 mm |
| дължина на кабела | 520 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| съпротивление | 940 Ом |
| тегло | 0,105 kg |
| тегло | 0.040 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина на кабела | 550 mm |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 315 mm |
| технически информационен номер | 3 Fili |
| брой на полюсите | 3 |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| мярка на резбата | M12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 mm |
| дължина на кабела | 260 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина | 820 mm |
| дължина | 32,28 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| дължина | 670 mm |
| дължина | 26,38 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 940 Ом |
| дължина на кабела | 520 mm |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина | 770 mm |
| дължина | 30,31 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| дължина | 1045 mm |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| IDизпълнение на щекера | 3 Wire |
| дължина | 317 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 317 mm |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| ламбдасонда | подгрят |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 300 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 1045 mm |
| дължина на кабела | 300 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| дължина на кабела | 550 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| дължина на кабела | 550 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,08 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 251000 Pa] д |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 1100 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 1100 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| ламбдасонда | подгрят |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 770 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина на кабела | 770 mm |
| брой контакти | 4 |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 1045 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 700 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 1045 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 1045 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| дължина | 770 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 850 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 820 mm |
| дължина | 88 mm |
| ширина | 107 mm |
| височина | 88 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| съпротивление | 1000 Ом |
| дължина на кабела | 580 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 950 mm |
| тип на корпуса | с корпус |
| външен диаметър 1 | 140 mm |
| височина 1 | 100 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран сензор за обороти на колелото |
| мярка на резбата 1 | M12 x 1.5 |
| тегло | 3,78 kg |
| външен диаметър 1 | 140 mm |
| височина 1 | 100 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден колесен лагер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегриран сензор за обороти на колелото |
| мярка на резбата 1 | M12 x 1.5 |
| тегло | 3,78 kg |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 770 mm |
| ламбдасонда | диагностична сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 1045 mm |