| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0.014 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M10 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| за OEномер | 9 186 486 |
| за OEномер | 9 186 486 |
| мярка на резбата | M10 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| за OEномер | 9 186 486 |
| мярка на резбата | M10 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 310 mm |
| съпротивление | 300 Ом |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 310 mm |
| съпротивление | 300 Ом |
| цвят на корпуса | черен |
| за номер артикул | 330108 |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M10x1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2200 Ом |
| съпротивление | 257 Ом |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0.025 kg |
| мярка на резбата | M10 x 1 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 160 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| съпротивление | 300 Ом |
| дължина на кабела | 310 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 102000 Pa] д |
| мярка на резбата | M10x1.0 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| съпротивление | 330 Ом |
| дължина на кабела | 310 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 32 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 180 mm |
| съпротивление | 430 Ом |
| цвят на корпуса | сив |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 180 mm |
| съпротивление | 430 Ом |
| цвят на корпуса | сив |
| IDизпълнение на щекера | 3 Pin |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 325 mm |
| технически информационен номер | 4 Fili |
| дължина 1 | 1220 mm |
| дължина 2 | 1840 mm |
| наличен MAPPкод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,52 V |
| напрежение до | 4,8 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,52 V |
| напрежение до | 4,8 V |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 325 mm |
| технически информационен номер | 4 Fili |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | пиезоелектрически сензор |
| налягане | 0.015 bar] о |
| налягане | 0.102 bar] д |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 3 |
| съпротивление | 300 Ом |
| дължина на кабела | 310 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| дължина1/дължина2 | 1220/1840 mm |
| тегло | 0,315 kg |
| дължина на кабела | 310 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| толеранс | 15 |
| съпротивление | 300 Ом |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550140 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,064 kg |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 64 g |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 102000 Pa] д |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 170 mm |
| номинално съпротивление (Ом) | 500 |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | плъзгащ потенциометър |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| за OEномер | Opel 826924 |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 180 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 102000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 102000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 88 mm |
| ширина | 107 mm |
| височина | 88 mm |
| тегло | 0,7 kg |
| дължина на кабела | 160 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| цвят | черен |
| брой контакти | 2 |
| дължина на кабела | 315 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| толеранс | 15 |
| съпротивление | 300 Ом |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 1765 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| дължина | 540 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 530 mm |
| дължина на кабела | 1866 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 530 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| горивосмесителна сма | впръскване на бензина |
| дължина | 740 mm |
| брой проводи | 4 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| дължина 1 | 1220 mm |
| дължина 2 | 1840 mm |
| IDизпълнение на щекера | Square/Square |
| дължина | 530 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 530 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-956 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| брой контакти | 3 |
| дължина на кабела | 160 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 1220 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 1220 mm |
| дължина на кабела | 1840 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 1160 Ом |
| паспортно напрежение | 12 V |