| за OEномер | 11 42 7 788 463 |
| ограничение за производител | Behr |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| дебелина | 68 mm |
| ширина | 80 mm |
| височина | 140 mm |
| версия | Easy Fit |
| брой на ребрата | 18 |
| размери на питата на радиатора | 140 - 80 - 75 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| за OEномер | 11427788462 |