| тегло | 2.730 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 62 |
| диаметър | 0 mm |
| тегло | 1,54 kg |
| дължина | 420 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| изпускателна система | за средно гърне |
| вариант на екипировка | 00000000000000000918 |
| диаметър | 0 mm |
| тегло | 2,92 kg |
| дължина | 1300 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| изпускателна система | за средно гърне |
| вариант на екипировка | 00000000000000001762 |
| тегло | 1.920 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 61 |
| тегло | 1.475 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 62 |