комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C13002ABE |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| височина | 57,2 mm |
| дължина | 110,2 mm |
| дебелина | 13,8 mm |
| спирачна система | SUMITOMO |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5003317
|
|
ASHIKA 5003383
|
|
ATE 13046058342
|
|
BOSCH 0986424294
|
|
BOSCH 0986494080
|
|
DELPHI LP1074
45.16 €
-20%
36.13 €
|
|
FERODO FDB1011
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
FERODO FDS1011
|
|
FERODO FSL1011
62.48 €
-20%
49.98 €
|
|
FERODO TAR1011
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3603044
33.73 €
-20%
26.98 €
|
|
JAPANPARTS PA317AF
|
|
LPR 05P1043
|
|
NIPPARTS J3603044
21.05 €
-20%
16.84 €
|
|
ROULUNDS RUBBER 451981
|
|
ROULUNDS RUBBER 638981
|
|
TEXTAR 2335404
67.04 €
-20%
53.63 €
|
|
TRW GDB3103
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
MAZDA 1U163328Z
|
|
MAZDA AY040MA014
|
|
MAZDA N0Y33323Z
|
|
MAZDA N0Y33328Z
|
|
MAZDA NAY53323Z
|
|
MAZDA NAY53323ZA
|
|
MAZDA NAY53323ZB
|
|
MAZDA NAY53328Z
|
|
MAZDA NAY53328ZA
|
|
MAZDA NAZ02648Z
|
|
MAZDA NCY13323Z
|
|
MAZDA NCY33323Z
|
|
MAZDA NCY53323Z
|
| Mazda MX-5 I (NA) | 115 коня | бензин |
| Mazda MX-5 I (NA) | 130 коня | бензин |
| Mazda MX-5 I (NA) | 90 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 110 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 140 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 146 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 139 коня | бензин |
