комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C18000ABE |
| ограничение за производител | SUMITOMO |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| височина | 48,5 mm |
| дължина | 111,4 mm |
| дебелина | 15,5 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5008816
|
|
ASHIKA 5008896
|
|
ATE 13046058382
|
|
BLUE PRINT ADK84210
|
|
BOSCH 0986424465
|
|
DELPHI LP1014
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
FERODO FDB1100
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
FERODO FSL1100
42.24 €
-20%
33.79 €
|
|
FERODO TAR1100
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3608010
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3608016
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
IPS Parts IBD1816
|
|
JAPANPARTS PA816AF
|
|
JAPANPARTS PA896AF
|
|
LPR 05P665
17.35 €
-20%
13.88 €
|
|
TEXTAR 2340001
61.56 €
-20%
49.25 €
|
|
TEXTAR 2340016514
|
|
TRW GDB3091
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
SUZUKI 5580060G00
|
|
SUZUKI 5580060G00000
|
|
SUZUKI 5580061G50
|
|
SUZUKI 5580061G50000
|
|
SUZUKI 5580061G60
|
|
SUZUKI 5580061G60000
|
|
SUZUKI 5580061G70
|
|
SUZUKI 5580061G70000
|
|
SUZUKI 5580062G60
|
|
SUZUKI 5580062G60000
|
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 85 коня | бензин |
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 85 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 121 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 121 коня | бензин |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 121 коня | бензин |
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 71 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 71 коня | бензин |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 86 коня | бензин |
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 75 коня | дизел |
| Suzuki BALENO (EG) | 75 коня | дизел |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 75 коня | дизел |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 99 коня | бензин |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 99 коня | бензин |
