комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL1100 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15 mm |
| дължина | 112 mm |
| височина | 47 mm |
| тегло | 1,05 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Sumitomo |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23400
|
|
FERODO FDB1100
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
A.B.S. 36960
25.45 €
-20%
20.36 €
|
|
A.B.S. 37017
|
|
ACDelco AC665381D
|
|
APEC braking PAD1139
|
|
APEC braking PAD890
|
|
ATE 13046058382
|
|
ATE 13046058382
|
|
BENDIX 572399B
|
|
BLUE PRINT ADK84220
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
BOSCH 0986424465
|
|
BOSCH 0986424465
|
|
Brake ENGINEERING PA1256
|
|
BREMBO P79010
|
|
DELPHI LP1014
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
FERODO FSL1100
42.24 €
-20%
33.79 €
|
|
HP (ZEBRA) 2941
|
|
ICER 181116
42.94 €
-0%
42.94 €
|
|
JURID 572399J
|
|
MAGNETI MARELLI 363700203085
|
|
METELLI 2202480
|
|
METELLI 2202480
|
|
MGA 434
|
|
MINTEX MDB1740
|
|
NECTO FD6834A
|
|
NECTO FD6834N
|
|
NIPPARTS 3607016
|
|
OPTIMAL 10080
|
|
PAGID T3085
|
|
REMSA 059502
|
|
REMSA 059502
|
|
ROADHOUSE 259502
|
|
ROADHOUSE 259502
|
|
TEXTAR 2340001
61.56 €
-20%
49.25 €
|
|
TEXTAR 2340016514T4067
|
|
TRUSTING 2570
|
|
TRUSTING 2570
|
|
TRW GDB293
|
|
TRW GDB3091
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
UNIPART GBP1174AF
|
|
VALEO 598830
43.25 €
-20%
34.6 €
|
|
WAGNER WBP23400A
|
|
SUZUKI 5580060G00
|
|
SUZUKI 5580061G50
|
|
SUZUKI 5580061G60
|
|
SUZUKI 5580061G70
|
|
SUZUKI 5580062G11000
|
|
SUZUKI 5580062G60
|
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 85 коня | бензин |
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 85 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 121 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 121 коня | бензин |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 98 коня | бензин |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 121 коня | бензин |
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 71 коня | бензин |
| Suzuki BALENO (EG) | 71 коня | бензин |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 86 коня | бензин |
| Suzuki BALENO хетчбек (EG) | 75 коня | дизел |
| Suzuki BALENO (EG) | 75 коня | дизел |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 75 коня | дизел |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 99 коня | бензин |
| Suzuki BALENO комби (EG) | 99 коня | бензин |
