комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1C021ABE |
| ограничение за производител | BENDIX |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| височина | 69 mm |
| дължина | 130,9 mm |
| дебелина | 16 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046039722
|
|
BENDIX 571756B
|
|
BOSCH 0986424278
|
|
BOSCH 986424278
|
|
Brake ENGINEERING PA974
|
|
BREMBO P61053
|
|
DELPHI LP0792
|
|
DELPHI LP792
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16415
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
FERODO FDB875
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
FERODO FQT875
|
|
FERODO FSL875
52.75 €
-20%
42.2 €
|
|
FERODO TAR875
|
|
FTE BL1359A2
|
|
GIRLING 6111023
|
|
ICER 180921
34.15 €
-0%
34.15 €
|
|
JURID 571756J
|
|
KAWE 81059
|
|
LEMFÖRDER 26514
|
|
LPR 05P486
21.87 €
-20%
17.49 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160454
|
|
MAPCO 6397
|
|
METELLI 2201570
|
|
METZGER 043904
|
|
MGA 332
|
|
MINTEX MDB1630
|
|
NECTO FD6453A
|
|
NECTO FD6453N
|
|
NK 221931
|
|
OPTIMAL 9857
36.82 €
-20%
29.45 €
|
|
PAGID T9039
|
|
PEX 7290
|
|
QUINTON HAZELL BLF769
|
|
QUINTON HAZELL BP610
|
|
RAMEDER T0610629
|
|
ROULUNDS RUBBER 592581
|
|
sbs 221931
|
|
SCT Germany SP299
|
|
SPIDAN 32001
|
|
SWAG 64916415
|
|
TEXTAR 2163201
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
TEXTAR 2163216014
|
|
TRISCAN 811038180
|
|
TRUSTING 1600
|
|
TRW GDB1102
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
VALEO 597165
|
|
VALEO 598383
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
WOKING P539304
|
|
ZIMMERMANN 216321601
|
|
CITROEN 425113
|
|
CITROEN 425157
|
|
CITROEN 95667787
|
|
CITROEN RP425157
|
| Citroen XANTIA (X1) | 121 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 152 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 150 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 132 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 121 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 101 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 132 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 90 коня | дизел |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 121 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 132 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 75 коня | дизел |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 90 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X2) | 121 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 132 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 90 коня | дизел |
