комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C1M040ABE |
| ограничение за производител | TRW |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| височина | 64 mm |
| дължина | 116,7 mm |
| дебелина | 18,8 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 1694200220
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200320
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200720
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200920
|
|
MERCEDES-BENZ A1694200320
|
|
A.B.S. 37456OE
|
|
ATE 13046027112
|
|
BOSCH 0986494087
|
|
BREMBO P50056
|
|
DELPHI LP1948
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
E.T.F. 121189
|
|
FEBI BILSTEIN 16536
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
FERODO FDB1749
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
FERODO FSL1749
63.27 €
-20%
50.62 €
|
|
fri.tech. 6620
|
|
FTE BL1985A4
|
|
GIRLING 6116301
|
|
ICER 181678
59.21 €
-0%
59.21 €
|
|
ICER 181678700
|
|
KAGER 350953
|
|
KAWE 81747
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161432
|
|
METELLI 2206460
|
|
METZGER 114400
|
|
MINTEX MDB2685
|
|
NECTO FD7161A
|
|
NK 223356
|
|
PAGID T1453
|
|
PEX 7753
|
|
QH Benelux 7701
|
|
sbs 223356
|
|
SPIDAN 32962
|
|
SWAG 10916536
|
|
TEXTAR 2407702
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
TEXTAR 2407719024
|
|
TRISCAN 811023052
|
|
TRUSTING 6620
|
|
TRW GDB1630
49.39 €
-20%
39.51 €
|
|
VAICO V308186
|
|
VALEO 598704
|
|
WOKING P1044300
|
|
ZIMMERMANN 240771901
|
| Mercedes A-CLASS (W169) | 116 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 95 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 136 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 82 коня | дизел |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 109 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 95 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 95 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 116 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 95 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | бензин |
