комплект спирачно феродо, дискови спирачки ABE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ABE |
| Парт номер | C2I001ABE |
| ограничение за производител | TRW |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| височина | 52,1 mm |
| дължина | 95 mm |
| дебелина | 16,3 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 13046027212
|
|
BOSCH 0986424564
|
|
DELPHI LP914
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
FERODO FDB981
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
FERODO FSL981
48.77 €
-20%
39.02 €
|
|
FERODO TAR981
|
|
LPR 05P739
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
TEXTAR 2345801
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
TEXTAR 2345815014
|
|
TRW GDB1155
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
LAND ROVER SFP100470
|
|
LAND ROVER SFP100490
|
|
LAND ROVER STC1879
|
|
LAND ROVER STC3684
|
| Land Rover RANGE ROVER I (AE, AN, HAA, HAB, HAM, HBM, RE, RN) | 182 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 113 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 136 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 190 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 224 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY II (LJ, LT) | 139 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY II (LJ, LT) | 185 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 185 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 218 коня | бензин |
