комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-2708.2 |
| ширина | 131,3 mm |
| височина | 69,8 mm |
| дебелина | 20 mm |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| брой болтове | 2 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01937/854 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 23881
|
|
ATE 602708
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200120
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200820
|
|
MERCEDES-BENZ 1694201220
|
|
ATE 13047027082
|
|
BARUM BA2310
|
|
BENDIX 573230B
|
|
BOSCH 0986494085
|
|
BREMBO P50057
|
|
DELPHI LP1938
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16529
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
FERODO FDB1750
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
FERODO FSL1750
56.98 €
-20%
45.58 €
|
|
HELLA 8DB355010331
|
|
HELLA PAGID 8DB355010331
|
|
ICER 181677
70.21 €
-0%
70.21 €
|
|
MINTEX MDB2671
|
|
NK 223355
|
|
PAGID T1348
|
|
PEX 7838
|
|
sbs 1501223355
|
|
TEXTAR 2388120114
|
|
TEXTAR 2388101
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
TRW GDB1628
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
ZIMMERMANN 238812001
|
| Mercedes A-CLASS (W169) | 68 коня | |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 136 коня | дизел |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 140 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 109 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 140 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 136 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 193 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 193 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | Бензин/Метан (CNG) |
