комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL1750 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 19,6 mm |
| контролен знак за преглед | E990R01194/1008 |
| дължина | 131,8 mm |
| височина | 69,9 mm |
| тегло | 2 kg |
| спирачна система | TRW |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с бутална зегерка |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23881
|
|
FERODO FDB1750
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200120
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200820
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200120
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200820
|
|
MERCEDES-BENZ 1694201220
|
|
APEC braking PAD1438
|
|
ATE 13046027082
|
|
ATE 13046027082
|
|
BENDIX 573230B
|
|
BOSCH 0986494085
|
|
BOSCH 0986494085
|
|
Brake ENGINEERING PA1631
|
|
BREMBO P50057
|
|
DELPHI LP1938
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
DURON DBP221750
|
|
FEBI BILSTEIN 16529
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
FERODO FSL1750
56.98 €
-20%
45.58 €
|
|
JURID 573230D
|
|
JURID 573230J
70.9 €
-20%
56.72 €
|
|
JURID 573230JAS
|
|
JURID 573230JC
64.98 €
-20%
51.98 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201348
|
|
METELLI 2206470
|
|
METELLI 2206470
|
|
MINTEX MDB2671
|
|
NECTO FD7162A
|
|
OPTIMAL 12245
|
|
OPTIMAL 12246
|
|
PAGID T1348
|
|
STOP 573230S
|
|
TEXTAR 2388101
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
TEXTAR 2388120114T4241
|
|
TRUSTING 6630
|
|
TRUSTING 6630
|
|
TRW GDB1628
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
VALEO 598774
|
|
VALEO 598795
64.87 €
-20%
51.9 €
|
|
WAGNER WBP23881A
49.21 €
-0%
49.21 €
|
| Mercedes A-CLASS (W169) | 68 коня | |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 136 коня | дизел |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 140 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 109 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 140 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 136 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 193 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 193 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | Бензин/Метан (CNG) |
