комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADN142174 |
| дължина | 163,6 mm |
| ширина | 54,1 mm |
| дебелина | 15,9 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,876 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 5001121
|
|
ASHUKI 10805901A
|
|
Brake ENGINEERING PA1713
|
|
BSF 10878
|
|
DJ PARTS BP2146
|
|
FERODO FDB1997
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
FERODO FSL1997
84.43 €
-20%
67.54 €
|
|
GIRLING 6134049
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3601010
64.38 €
-20%
51.51 €
|
|
JAPANPARTS PA121AF
|
|
JAPKO 50121
|
|
JURID 573431J
55.18 €
-20%
44.14 €
|
|
KAISHIN D1297
|
|
KAVO PARTS BP6620
|
|
KAWE 116201
|
|
LPR 05P1495
49.53 €
-20%
39.62 €
|
|
MAGNETI MARELLI 323700038800
|
|
NECTO FD7364A
|
|
NIPPARTS J3601095
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
OPEN PARTS BPA116201
|
|
REMSA 116201
|
|
ROADHOUSE 2116201
|
|
STELLOX 002014SX
|
|
TRW GDB3404
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
TRW GDB7785
|
|
WAGNER WBP24227A
54.38 €
-0%
54.38 €
|
|
WOKING P1062301
|
|
NISSAN 41060ZP00A
|
|
NISSAN D1060EB70A
|
|
NISSAN D1060JR70A
|
| Nissan NAVARA (D40) | 190 коня | дизел |
| Nissan NAVARA (D40) | 144 коня | дизел |
| Nissan NAVARA (D40) | 144 коня | дизел |
