комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB943 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 13 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 106 mm |
| ширина | 46 mm |
| ширина | 55 mm |
| тегло | 0,99 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| височина 1 | 46 mm |
| височина 2 | 55 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Akebono |
| дължина 1 | 133 mm |
| WVAномер | 21948;21949;21950 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21948
|
|
FERODO 21949
|
|
FERODO 21950
|
|
A.B.S. 36711
17.9 €
-20%
14.32 €
|
|
APEC braking PAD720
|
|
ATE 13046059692
|
|
BENDIX 572327B
|
|
BLUE PRINT ADT34202
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
BLUE PRINT ADT34231
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
BOSCH 0986424264
|
|
Brake ENGINEERING PA849
|
|
BREMBO P83022
|
|
DELPHI LP742
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
DELPHI LP743
20.4 €
-20%
16.32 €
|
|
ICER 180888
9.4 €
-0%
9.4 €
|
|
JURID 572327D
|
|
JURID 572327J
|
|
JURID 572327JAS
|
|
METELLI 2204220
|
|
MGA 292
|
|
MINTEX MDB1504
|
|
NECTO FD6743A
|
|
NIPPARTS 3602057
|
|
OPTIMAL 9668
|
|
PAGID T3054
|
|
ROADHOUSE 233202
|
|
ROULUNDS RUBBER 458881
|
|
STOP 572327S
|
|
TEXTAR 2194801
|
|
TRUSTING 4370
|
|
TRW GDB878
28.99 €
-20%
23.19 €
|
|
TRW GDB879
|
|
UNIPART GBP920AF
|
|
VALEO 598815
|
|
WAGNER WBP21948A
|
|
KIA K0BA23328Z
|
|
TOYOTA 0446510020
|
|
TOYOTA 0446510070
|
|
TOYOTA 04465YZZAE
|
|
TOYOTA 0449110131
|
|
TOYOTA 0449110141
|
|
TOYOTA 0449510020
|
| Toyota STARLET (_P7_) | 54 коня | дизел |
| Toyota STARLET (_P8_) | 75 коня | бензин |
| Toyota STARLET (EP91) | 75 коня | бензин |
| Toyota STARLET (_P8_) | 54 коня | дизел |
| Toyota STARLET (_P8_) | 54 коня | бензин |
| Toyota STARLET (_P8_) | 75 коня | бензин |
