комплект спирачно феродо, дискови спирачки TRW
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TRW |
| Парт номер | GDB878 |
| ограничение за производител | AKEBONO |
| дължина | 106,3 mm |
| височина | 45,9 mm |
| дебелина | 13,6 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TRW 21948
|
|
TRW 21949
|
|
A.B.S. 36711
17.9 €
-20%
14.32 €
|
|
A.B.S. 36711OE
|
|
ACDelco AC458881D
|
|
APEC braking PAD720
|
|
ATE 13046059692
|
|
BENDIX 572255B
|
|
BENDIX 572327B
|
|
BLUE PRINT ADT34231
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
BORG & BECK BBP1234
|
|
BOSCH 0986424264
|
|
BOSCH 0986AB2031
|
|
BOSCH 0986TB2640
|
|
BOSCH 986424264
|
|
BREMBO P83022
|
|
DELPHI LP742
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
E.T.F. 120255
|
|
FERODO FDB943
25.77 €
-20%
20.62 €
|
|
FERODO TAR943
|
|
FIRST LINE FBP1389
|
|
fri.tech. 4370
|
|
FTE BL1496A2
|
|
GIRLING 6108789
|
|
HELLA 8DB355016781
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3602057
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
ICER 180888
9.4 €
-0%
9.4 €
|
|
JURID 572255J
|
|
JURID 572327J
|
|
KAGER 350598
|
|
KAWE 80907
|
|
KBP BP9017
|
|
LEMFÖRDER 26137
|
|
LEMFÖRDER 26303
|
|
LPR 05P560
15.06 €
-20%
12.05 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160787
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160960
|
|
MAPCO 62151
|
|
METELLI 2204220
|
|
METZGER 033202
|
|
MGA 292
|
|
MINTEX MDB1504
|
|
MK Kashiyama D2092
|
|
NECTO FD6743A
|
|
NIPPARTS J3602057
17.47 €
-20%
13.97 €
|
|
NK 224532
|
|
OPTIMAL 9668
|
|
PAGID T3054
|
|
PEX 7142
|
|
QH Benelux 2736
|
|
QUINTON HAZELL BLF689
|
|
QUINTON HAZELL BP689
|
|
REMSA 033202
|
|
REMSA 33202
|
|
ROULUNDS RUBBER 458881
|
|
sbs 224532
|
|
SPIDAN 31799
|
|
TEXTAR 2194801
|
|
TEXTAR 2194813605
|
|
TRISCAN 811013966
|
|
TRUSTING 4370
|
|
VALEO 598815
|
|
WOKING P232302
|
|
TOYOTA 0446510020
|
|
TOYOTA 0446510070
|
|
TOYOTA 04465YZZAE
|
|
TOYOTA 0449110111
|
|
TOYOTA 0449110131
|
|
TOYOTA 0449110141
|
|
TOYOTA 446510020
|
|
TOYOTA 446510070
|
|
TOYOTA 449110131
|
|
TOYOTA 449110141
|
| Toyota STARLET (_P8_) | 75 коня | бензин |
| Toyota STARLET (EP91) | 75 коня | бензин |
| Toyota STARLET (_P8_) | 54 коня | дизел |
| Toyota STARLET (_P8_) | 54 коня | бензин |
| Toyota STARLET (_P8_) | 75 коня | бензин |
