комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180888 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 106,1 mm |
| височина | 45,7 mm |
| дебелина | 13,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 0.903 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180888 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01101/226 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина 2 | 131,9 mm |
| височина 2 | 54,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21948
|
|
ICER 21949
|
|
ICER 21950
|
|
A.B.S. 36711
17.9 €
-20%
14.32 €
|
|
ACDelco 14EP386
|
|
AKEBONO A330K
|
|
ATE 13046059692
|
|
ATE 605969
|
|
BENDIX 572327B
|
|
BORG & BECK BBP1234
|
|
BOSCH 0986424264
|
|
BREMBO P83022
|
|
DELPHI LP742
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
FERODO FDB943
25.77 €
-20%
20.62 €
|
|
FIRST LINE 1389
|
|
FREN-J 458881
|
|
FTE BL1496A2
|
|
GIRLING 6108789
|
|
HELLA PAGID T3054
|
|
HP (ZEBRA) HP2736
|
|
ICER 180888
9.4 €
-0%
9.4 €
|
|
ICER 180888396
|
|
JURID 572327J
|
|
LEADER PARTS 20305661
|
|
LÖBRO 31799
|
|
LUCAS GDB878
|
|
LUCAS GDB879
|
|
LUCAS CAV GDB878
|
|
LUCAS CAV GDB879
|
|
LUCAS DIESEL GDB878
|
|
LUCAS DIESEL GDB879
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB878
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB879
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB878
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB879
|
|
LUCAS TVS GDB878
|
|
LUCAS TVS GDB879
|
|
MAFIX PL388
|
|
MAGNETI MARELLI BP0959
|
|
MAGNETI MARELLI BP0960
|
|
MGA MGA292
|
|
MINTEX MDB1504
|
|
MK Kashiyama D02092
|
|
MOPROD MDP1151
|
|
NECTO FD6743A
|
|
NK 224532
|
|
OPTIMAL 9668
|
|
PAGID T3054
|
|
QH Benelux BP689
|
|
QUINTON HAZELL BP689
|
|
REMSA 233202
|
|
REMSA 33202
|
|
ROADHOUSE 233202
|
|
ROULUNDS RUBBER 458881
|
|
SACHS 111_1047
|
|
sbs 1501224532
|
|
SIMER 528
|
|
SPIDAN 31799
|
|
TEXTAR 2194813605T4047
|
|
TEXTAR 2194813605T4090
|
|
TEXTAR 2194801
|
|
TRISCAN 811013966
|
|
TRW GDB878
28.99 €
-20%
23.19 €
|
|
TRW GDB879
|
|
VALEO 598815
|
|
TOYOTA 0046510070
|
|
TOYOTA 0446510020
|
|
TOYOTA 0446510060
|
|
TOYOTA 0446510070
|
|
TOYOTA 0449110110
|
|
TOYOTA 0449110111
|
|
TOYOTA 0449110130
|
|
TOYOTA 0449110131
|
|
TOYOTA 0449110141
|
| Toyota STARLET (_P8_) | 75 коня | бензин |
| Toyota STARLET (EP91) | 75 коня | бензин |
| Toyota STARLET (_P8_) | 54 коня | дизел |
| Toyota STARLET (_P8_) | 54 коня | бензин |
| Toyota STARLET (_P8_) | 75 коня | бензин |
