комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL1439 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17 mm |
| контролен знак за преглед | E190R01982/031 |
| дължина | 132 mm |
| височина | 58,3 mm |
| тегло | 1,7 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23094
|
|
FERODO 23095
|
|
FERODO FDB1439
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
MG GBP90346
|
|
MG SFP000070
|
|
MG SFP000370
|
|
ACDelco AC690081D
|
|
APEC braking PAD1043
|
|
ATE 13046058252
|
|
ATE 13046058252
|
|
BENDIX 572428B
|
|
BENDIX 572429B
|
|
BLUE PRINT ADH24244
|
|
BLUE PRINT ADH24256
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
BOSCH 0986424663
|
|
BOSCH 0986424663
|
|
Brake ENGINEERING PA1341
|
|
BREMBO P28029
|
|
DELPHI LP1503
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
DURON DBP261439
|
|
FERODO FSL1439
42.55 €
-20%
34.04 €
|
|
HP (ZEBRA) 7162
|
|
ICER 181286
46.42 €
-0%
46.42 €
|
|
JURID 572429D
|
|
JURID 572429J
50.13 €
-20%
40.11 €
|
|
JURID 572429JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700203111
|
|
METELLI 2204641
|
|
METELLI 2204641
|
|
MGA 534
|
|
MINTEX MDB1989
|
|
MOTAQUIP VXL643
|
|
NECTO FD6937A
|
|
NECTO FD6937N
|
|
OPTIMAL 10311
|
|
PAGID T3111
|
|
REMSA 069482
|
|
REMSA 069482
|
|
ROADHOUSE 269402
|
|
ROADHOUSE 269482
|
|
STOP 572429S
|
|
TEXTAR 2309401
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
TEXTAR 2309417005T4047
|
|
TRUSTING 4801
|
|
TRUSTING 4801
|
|
TRW GDB1491
|
|
TRW GDB3186
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
UNIPART GBP1257AF
|
|
VALEO 301436
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
VALEO 598436
|
|
WAGNER WBP23094B
43.08 €
-0%
43.08 €
|
|
HONDA 45022S1AE02
|
|
HONDA 45022S1AE50
|
|
HONDA 45022S1AE51
|
|
HONDA 45022S1AE64
|
|
HONDA 45022S1AE02
|
|
HONDA 45022S1AE50
|
|
HONDA 45022S1AE51
|
|
HONDA 45022S1AE64
|
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 136 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 147 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 105 коня | дизел |
| Honda ACCORD VI Hatchback (CH) | 136 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 154 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI Hatchback (CH) | 154 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI Hatchback (CH) | 147 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI Hatchback (CH) | 105 коня | дизел |
