комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL1542 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 19,3 mm |
| контролен знак за преглед | E1190R01211/4777 |
| дължина | 123 mm |
| височина | 53 mm |
| тегло | 1,34 kg |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | TRW |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23407
|
|
FERODO FDB1542
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
CITROEN/PEUGEOT 425345
|
|
A.B.S. 37307
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
ACDelco AC693581D
|
|
APEC braking PAD1289
|
|
ATE 13046028712
|
|
ATE 13046028712
|
|
BENDIX 573083B
|
|
BOSCH 0986494262
|
|
BOSCH 0986424634
|
|
BOSCH 0986494262
|
|
Brake ENGINEERING PA1418
|
|
BREMBO P61074
|
|
DELPHI LP1716
30.06 €
-20%
24.05 €
|
|
DURON DBP341542
|
|
FEBI BILSTEIN 16590
31.67 €
-20%
25.34 €
|
|
FERODO FSL1542
58.73 €
-20%
46.98 €
|
|
FMSI-VERBAND 8340D1219
|
|
ICER 181450
52.49 €
-0%
52.49 €
|
|
JURID 573083D
|
|
JURID 573083J
45.25 €
-20%
36.2 €
|
|
JURID 573083JAS
|
|
JURID 573083JC
78.31 €
-20%
62.64 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201324
|
|
METELLI 2203280
|
|
METELLI 2203280
|
|
MGA 563
|
|
MINTEX MDB2253
|
|
MOTAQUIP VXL1032
|
|
NECTO FD7027A
|
|
NECTO FD7027N
|
|
OPTIMAL 88100
|
|
PAGID T1324
|
|
REMSA 088100
|
|
REMSA 088100
|
|
ROADHOUSE 288100
|
|
ROULUNDS RUBBER 693581
|
|
STOP 573083S
|
|
TEXTAR 2340702
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
TEXTAR 2340719315T4144
|
|
TRUSTING 3370
|
|
TRUSTING 3370
|
|
TRW GDB1495
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
UNIPART GBP1450AF
|
|
UNIPART GBP1451AF
|
|
VALEO 301500
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
VALEO 597374
|
|
VALEO 598500
41.16 €
-20%
32.93 €
|
|
VALEO 601097
27.49 €
-20%
21.99 €
|
|
WAGNER WBP23407A
35.74 €
-0%
35.74 €
|
|
CITROEN 1611457180
|
|
CITROEN 425236
|
|
CITROEN 425258
|
|
CITROEN 425345
|
|
CITROEN 425369
|
|
CITROEN 425384
|
| Citroen C3 I (FC_) | 70 коня | дизел |
| Citroen C3 I (FC_) | 60 коня | бензин |
| Citroen C3 I (FC_) | 68 коня | дизел |
| Citroen C3 I (FC_) | 73 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Citroen C2 (JM_) | 60 коня | бензин |
| Citroen C2 (JM_) | 73 коня | бензин |
| Citroen C2 (JM_) | 68 коня | дизел |
| Citroen C3 I (FC_) | 73 коня | бензин |
