комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL484 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 13,8 mm |
| контролен знак за преглед | E490R01086/467 |
| дължина | 85 mm |
| височина | 45 mm |
| тегло | 0,66 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Akebono |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21121
|
|
FERODO FDB484
|
|
A.B.S. 365861
|
|
APEC braking PAD498
|
|
APEC braking PAD965
|
|
BENDIX 572130B
|
|
BENDIX 572132B
|
|
BLUE PRINT ADN14240
|
|
BLUE PRINT ADN14282
22.7 €
-20%
18.16 €
|
|
Brake ENGINEERING PA499
|
|
BREMBO P56010
|
|
DELPHI LP570
23.62 €
-20%
18.9 €
|
|
FERODO FSL484
31.6 €
-20%
25.28 €
|
|
FMSI-VERBAND 7146D230
|
|
ICER 140444
26.85 €
-0%
26.85 €
|
|
ICER 180646
24.15 €
-0%
24.15 €
|
|
JURID 572132J
|
|
MINTEX MDB1295
|
|
NECTO FD6349A
|
|
NIPPARTS 3611027
|
|
OPTIMAL 9443
|
|
PAGID T0028
|
|
QUINTON HAZELL BP496
|
|
REMSA 015122
|
|
ROADHOUSE 215122
|
|
ROULUNDS RUBBER 655081
|
|
TEXTAR 2112102
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
TEXTAR 2132315005
|
|
TRW GDB3143
25.77 €
-20%
20.62 €
|
|
TRW GDB368
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
UNIPART GBP1003AF
|
|
UNIPART GBP992
|
|
VALEO 551702
|
|
NISSAN 4406033F90
|
|
NISSAN 4406035F90
|
|
NISSAN 4406035F91
|
|
NISSAN 440609V590
|
|
NISSAN 44060N9594
|
|
NISSAN D406001P90
|
|
NISSAN DD06001P90
|
|
NISSAN DD06001P91
|
|
NISSAN DD06035F90
|
| Nissan 300 ZX (Z31) | 170 коня | бензин |
| Nissan SILVIA (S12) | 146 коня | бензин |
| Nissan 200 SX (S14) | 200 коня | бензин |
| Nissan 300 ZX (Z31) | 228 коня | бензин |
| Nissan 200 SX (S14) | 160 коня | бензин |
