комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL712 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15 mm |
| дължина | 103 mm |
| височина | 44 mm |
| тегло | 0,44 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Akebono |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21500
|
|
FERODO 21501
|
|
FERODO 21502
|
|
FERODO FDB712
30.6 €
-20%
24.48 €
|
|
A.B.S. 36675
27.77 €
-20%
22.22 €
|
|
APEC braking PAD1086
|
|
APEC braking PAD614
|
|
ATE 13046059672
|
|
BENDIX 572166B
|
|
BLUE PRINT ADK84205
|
|
Brake ENGINEERING PA826
|
|
BREMBO P79006
|
|
DELPHI LP684
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
DURON DBP360712
|
|
FERODO FSL712
40.39 €
-20%
32.31 €
|
|
FMSI-VERBAND 7305D418
|
|
ICER 141002
21.96 €
-0%
21.96 €
|
|
JURID 572166J
|
|
JURID 572166D
|
|
JURID 572166J
|
|
JURID 572166JAS
|
|
METELLI 2201160
|
|
MGA 465
|
|
MINTEX MDB1464
|
|
NECTO FD6529A
|
|
NECTO FD6529N
|
|
NIPPARTS 3608006
|
|
OPTIMAL 9592
|
|
PAGID T0032
|
|
REMSA 028902
|
|
ROADHOUSE 228902
|
|
ROULUNDS RUBBER 623781
|
|
STOP 572166S
|
|
TEXTAR 2150001
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
TRUSTING 1180
|
|
TRW GDB3183
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
TRW GDB885
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
UNIPART GBP1085
|
|
UNIPART GBP1085AF
|
|
VALEO 551755
|
|
VALEO 597097
|
|
VALEO 598023
|
|
WAGNER WBP21500A
|
|
SUZUKI 5520060A41000
|
|
SUZUKI 5520060810
|
|
SUZUKI 5520060811
|
|
SUZUKI 5520060820
|
|
SUZUKI 5520060821
|
|
SUZUKI 5520060830
|
|
SUZUKI 5520060831
|
|
SUZUKI 5520060A41
|
|
SUZUKI 5520061870
|
|
SUZUKI 5520063810
|
|
SUZUKI 55200E1870
|
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 80 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 80 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 82 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 97 коня | бензин |
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 97 коня | бензин |
| Suzuki X-90 (EL) | 97 коня | бензин |
| Suzuki X-90 (EL) | 97 коня | бензин |
| Suzuki GRAND VITARA I (FT) | 144 коня | бензин |
| Suzuki GRAND VITARA I (FT) | 94 коня | бензин |
| Suzuki GRAND VITARA I (FT) | 128 коня | бензин |
| Suzuki GRAND VITARA I (FT) | 109 коня | дизел |
| Suzuki GRAND VITARA I (FT) | 173 коня | бензин |
| Suzuki GRAND VITARA I (FT) | 184 коня | бензин |
| Suzuki GRAND VITARA I (FT) | 158 коня | бензин |
| Suzuki GRAND VITARA II (JT) | 106 коня | бензин |
| Suzuki GRAND VITARA II (JT) | 140 коня | бензин |
| Suzuki GRAND VITARA II (JT) | 129 коня | дизел |
| Suzuki GRAND VITARA II (JT) | 233 коня | бензин |
| Suzuki GRAND VITARA II (JT) | 169 коня | бензин |
| Suzuki GRAND VITARA II (JT) | 166 коня | бензин |
| Suzuki GRAND VITARA I (FT) | 109 коня | дизел |
