комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL730 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 18 mm |
| контролен знак за преглед | E490R01039/043 |
| дължина | 105 mm |
| височина | 55 mm |
| тегло | 1,1 kg |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Bendix |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21414
|
|
FERODO FDB730
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
A.B.S. 36766
29.23 €
-20%
23.39 €
|
|
APEC braking PAD713
|
|
BENDIX 571524B
|
|
BENDIX 571525B
|
|
BOSCH 0986469860
|
|
BREMBO P61045
|
|
DELPHI LP696
21.47 €
-20%
17.18 €
|
|
DURON DBP340730
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
FERODO FSL730
37.72 €
-20%
30.18 €
|
|
FMSI-VERBAND 7261D371
|
|
ICER 180866
21.87 €
-0%
21.87 €
|
|
JURID 571524J
|
|
JURID 571525J
|
|
JURID 571743J
|
|
JURID 571525J
|
|
JURID 571743J
|
|
METELLI 2200374
|
|
MGA 282
|
|
MINTEX MDB1519
|
|
NECTO FD6371A
|
|
NECTO FD6371N
|
|
OPTIMAL 9762
|
|
PAGID T9028
|
|
QUINTON HAZELL BP537
|
|
ROADHOUSE 219244
|
|
ROULUNDS RUBBER 721281
|
|
TEXTAR 2141401
|
|
TRUSTING 0394
|
|
TRW GDB1033
30.6 €
-20%
24.48 €
|
|
UNIPART GBP737
|
|
VALEO 540500
|
|
VALEO 540863
|
|
VALEO 598181
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
WAGNER WBP21414A
32.6 €
-0%
32.6 €
|
|
CITROEN 95659340
|
|
CITROEN 95666970
|
|
PEUGEOT 425092
|
|
PEUGEOT 425127
|
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 50 коня | дизел |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 94 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 103 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 54 коня | дизел |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 50 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 58 коня | дизел |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 69 коня | бензин |
