комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL904 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 18,5 mm |
| дължина | 138 mm |
| височина | 53 mm |
| тегло | 1,62 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Akebono |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21497
|
|
FERODO 21498
|
|
FERODO 21499
|
|
FERODO FDB904
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
A.B.S. 36780
|
|
APEC braking PAD679
|
|
APEC braking PAD795
|
|
ATE 13046058182
|
|
ATE 13046059552
|
|
BENDIX 572349B
|
|
BENDIX 572350B
|
|
BENDIX 572393B
|
|
BLUE PRINT ADH24248
28.27 €
-20%
22.61 €
|
|
BOSCH 0986424289
|
|
Brake ENGINEERING PA984
|
|
BREMBO P28021
|
|
DELPHI LP869
28.45 €
-20%
22.76 €
|
|
DURON DBP260904
|
|
FERODO FSL904
42.48 €
-20%
33.98 €
|
|
FMSI-VERBAND 7448D568
|
|
ICER 180797
45.09 €
-0%
45.09 €
|
|
ICER 181020
37.73 €
-0%
37.73 €
|
|
JURID 572350J
|
|
JURID 572350D
|
|
JURID 572350J
|
|
JURID 572350JAS
|
|
METELLI 2201720
|
|
MGA 379
|
|
MINTEX MDB1635
|
|
MINTEX MDB1971
|
|
NECTO FD6590A
|
|
NECTO FD6590N
|
|
NIPPARTS 3604037
|
|
OPTIMAL 9793
|
|
PAGID T3023
|
|
REMSA 040602
|
|
ROADHOUSE 240602
|
|
ROULUNDS RUBBER 489081
|
|
STOP 572350S
|
|
TEXTAR 2149701
59.68 €
-20%
47.74 €
|
|
TEXTAR 2187901
47.99 €
-20%
38.39 €
|
|
TRUSTING 1750
|
|
TRW GDB1061
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
TRW GDB1180
|
|
UNIPART GBP1104AF
|
|
UNIPART GBP338AF
|
|
UNIPART GBP90338
|
|
VALEO 540918
|
|
VALEO 598056
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
WAGNER WBP21497A
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
HONDA 45022S30G10
|
|
HONDA 45022S30G12
|
|
HONDA 45022SE0G10
|
|
HONDA 45022SM4100
|
|
HONDA 45022SM4A00
|
|
HONDA 45022SM4A01
|
|
HONDA 45022SN7G41
|
|
HONDA 45022SN7G42
|
|
HONDA 45022SS0528
|
|
HONDA 45022SS0G10
|
| Rover 600 (RH) | 115 коня | бензин |
| Rover 600 (RH) | 131 коня | бензин |
| Rover 600 (RH) | 158 коня | бензин |
| Rover 600 (RH) | 200 коня | бензин |
| Honda PRELUDE III (BA) | 109 коня | бензин |
| Honda PRELUDE III (BA) | 137 коня | бензин |
| Honda PRELUDE III (BA) | 140 коня | бензин |
| Honda ACCORD IV (CB) | 90 коня | бензин |
| Honda ACCORD IV (CB) | 110 коня | бензин |
| Honda ACCORD IV (CB) | 133 коня | бензин |
| Honda ACCORD IV (CB) | 147 коня | бензин |
| Honda ACCORD IV (CB) | 150 коня | бензин |
| Honda ACCORD IV купе (CB, CC) | 133 коня | бензин |
| Honda ACCORD V (CC, CD) | 116 коня | бензин |
| Honda ACCORD V (CC, CD) | 131 коня | бензин |
| Honda ACCORD IV Aerodeck (CB) | 133 коня | бензин |
| Rover 600 (RH) | 105 коня | дизел |
| Honda ACCORD V (CE, CF) | 116 коня | бензин |
| Honda ACCORD V (CE, CF) | 131 коня | бензин |
| Honda ACCORD V (CE, CF) | 105 коня | дизел |
| Rover 600 (RH) | 115 коня | бензин |
| Honda PRELUDE V (BB) | 133 коня | бензин |
| Honda ACCORD V купе (CD) | 136 коня | бензин |
