комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR321 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16,5 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 142 mm |
| ширина | 53 mm |
| тегло | 1,7 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Akebono |
| WVAномер | 20972 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20972
|
|
FERODO FDB321
|
|
A.B.S. 36528
27.82 €
-20%
22.26 €
|
|
A.B.S. 36954
|
|
APEC braking PAD620
|
|
APEC braking PAD809
|
|
BENDIX 572361B
|
|
BENDIX 572362B
|
|
BOSCH 0986468630
|
|
BOSCH 0986468630
|
|
Brake ENGINEERING PA794
|
|
BREMBO P56012
|
|
DELPHI LP1146
|
|
DELPHI LP745
43.32 €
-20%
34.66 €
|
|
ICER 140347
36.39 €
-0%
36.39 €
|
|
ICER 140376
17.35 €
-0%
17.35 €
|
|
JURID 572361D
|
|
JURID 572361J
|
|
JURID 572361JAS
|
|
MGA 264
|
|
MINTEX MDB1204
|
|
NECTO FD899V
|
|
OPTIMAL 9917
|
|
PAGID T0357
|
|
QUINTON HAZELL BP573
|
|
REMSA 012910
|
|
ROADHOUSE 2129
|
|
STOP 572361S
|
|
TEXTAR 2086302
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
TEXTAR 2458501
|
|
TRW GDB251
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
TRW GDB3117
|
|
UNIPART GBP1004AF
|
|
UNIPART GBP1188AF
|
|
UNIPART GBP718
|
|
VALEO 598122
35.19 €
-20%
28.15 €
|
|
NISSAN 41060C7126
|
|
NISSAN 41060C7128
|
|
NISSAN 41060C7190
|
|
NISSAN 41060C7192
|
|
NISSAN 41060C7193
|
|
NISSAN 41060G9500
|
|
NISSAN 41060G9501
|
|
NISSAN 41060G9701
|
|
NISSAN 41060G9725
|
|
NISSAN 41060G9800
|
|
NISSAN 41060G9825
|
|
NISSAN 41060P9690
|
|
NISSAN 41060T7893Y60
|
|
NISSAN D1060C7025
|
|
NISSAN D1060C7191
|
|
NISSAN D1060C7193
|
|
NISSAN D1060G9501
|
|
NISSAN DA060C7126
|
|
NISSAN DA060C7190
|
| Nissan PATROL III/1 Station Wagon (W160) | 120 коня | бензин |
| Nissan PATROL III/1 Hardtop (K160) | 120 коня | бензин |
| Nissan PATROL III/1 Hardtop (K160) | 121 коня | бензин |
| Nissan PATROL III/1 Station Wagon (W160) | 95 коня | дизел |
| Nissan PATROL III/1 Hardtop (K160) | 95 коня | дизел |
| Nissan PATROL III/1 Station Wagon (W160) | 110 коня | дизел |
| Nissan PATROL III/1 Hardtop (K160) | 110 коня | дизел |
| Nissan PATROL GR IV (Y60, GR) | 116 коня | дизел |
| Nissan PATROL GR IV (Y60, GR) | 165 коня | бензин |
