комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 140376 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 142,1 mm |
| височина | 53,3 mm |
| дебелина | 17,2 mm |
| качество | 639 |
| тегло | 1.575 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 140376 |
| спирачна система | Sumitomo |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20863
|
|
ICER 20972
|
|
A.B.S. 36528
27.82 €
-20%
22.26 €
|
|
ATE 27046022092
|
|
ATE 270091
|
|
BENDIX 572362B
|
|
BOSCH 0986494566
|
|
BREMBO P56012
|
|
DELPHI LP745
43.32 €
-20%
34.66 €
|
|
DOYEN GDB0747
|
|
FERODO FDB321
|
|
FERODO FVR321
54.86 €
-20%
43.89 €
|
|
FIRST LINE 1363
|
|
FREN-J 656681
|
|
GIRLING 6107479
|
|
HELLA PAGID 8DB355007291
|
|
HELLA PAGID T0357
|
|
HP (ZEBRA) HP2452
|
|
ICER 140376
17.35 €
-0%
17.35 €
|
|
JURID 572362J
|
|
LÖBRO 30201
|
|
LUCAS GDB747
|
|
LUCAS CAV GDB747
|
|
LUCAS DIESEL GDB747
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB747
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB747
|
|
LUCAS TVS GDB747
|
|
MAFIX PL045
|
|
MAGNETI MARELLI BP0708
|
|
MAGNETI MARELLI BP0897
|
|
MOPROD MDP1011
|
|
MOTRIO 8671019105
|
|
NECTO FD899V
|
|
OPTIMAL 9294
|
|
PAGID 8DB355007291
|
|
PAGID T0357
|
|
QH Benelux BP573
|
|
QUINTON HAZELL BP573
|
|
REMSA 12910
|
|
REMSA 212910
|
|
ROADHOUSE 212910
|
|
ROULUNDS RUBBER 656681
|
|
SIMER 313
|
|
SPIDAN 30201
|
|
STOP 572362S
|
|
TEXTAR 2086317205T4047
|
|
TEXTAR 2086302
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
TRW GDB747
49.04 €
-20%
39.23 €
|
|
WOKING 029310
|
|
NISSAN 41060C7126
|
|
NISSAN 41060C7128
|
|
NISSAN 41060C7190
|
|
NISSAN 41060C7192
|
|
NISSAN 41060C7193
|
|
NISSAN 41060C7194
|
|
NISSAN 41060G9500
|
|
NISSAN 41060G9501
|
|
NISSAN 41060G9701
|
|
NISSAN 41060G9725
|
|
NISSAN 41060G9800
|
|
NISSAN 41060G9825
|
| Nissan PATROL III/1 Hardtop (K160) | 120 коня | бензин |
| Nissan PATROL III/1 Hardtop (K160) | 121 коня | бензин |
| Nissan PATROL III/1 Station Wagon (W160) | 95 коня | дизел |
| Nissan PATROL III/1 Hardtop (K160) | 95 коня | дизел |
| Nissan PATROL III/1 Station Wagon (W160) | 110 коня | дизел |
| Nissan PATROL III/1 Hardtop (K160) | 110 коня | дизел |
