комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR369 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16,3 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 130 mm |
| ширина | 51 mm |
| тегло | 1,5 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Akebono |
| WVAномер | 20971 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20971
|
|
FERODO FDB369
|
|
A.B.S. 36528
27.82 €
-20%
22.26 €
|
|
APEC braking PAD413
|
|
BENDIX 572315B
|
|
BLUE PRINT ADN14216
|
|
BREMBO P56008
|
|
DELPHI LP545
|
|
FMSI-VERBAND 7093D166
|
|
ICER 140441
33.15 €
-0%
33.15 €
|
|
ICER 140443
38.8 €
-0%
38.8 €
|
|
MINTEX MDB1265
|
|
NECTO FD6552V
|
|
OPTIMAL 9530
|
|
PAGID T0865
|
|
QUINTON HAZELL BP509
|
|
TEXTAR 2062816505
|
|
TEXTAR 2062801
|
|
TRW GDB369
|
|
UNIPART GBP977AF
|
| Nissan 280 ZX,ZXT (HGS130) | 140 коня | бензин |
| Nissan 280 ZX,ZXT (HGS130) | 147 коня | бензин |
| Nissan 280 ZX,ZXT (HGS130) | 150 коня | бензин |
| Nissan URVAN автобус (E23) | 87 коня | бензин |
