комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 140443 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 129,8 mm |
| височина | 51 mm |
| дебелина | 16,5 mm |
| качество | 0 |
| тегло | 1.405 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 140443 |
| спирачна система | Akebono |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина 2 | 130,02 mm |
| височина 2 | 51,15 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20832
|
|
ICER 20855
|
|
ICER 20971
|
|
BENDIX 572315B
|
|
BOSCH 0986468320
|
|
BREMBO P56008
|
|
DELPHI LP1698
|
|
DOYEN GDB0369
|
|
FERODO FDB369
|
|
FERODO FVR369
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
GIRLING 6103699
|
|
HELLA PAGID T0030
|
|
HP (ZEBRA) HP2530
|
|
ICER 140443
38.8 €
-0%
38.8 €
|
|
LUCAS GDB369
|
|
LUCAS CAV GDB369
|
|
LUCAS DIESEL GDB369
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB369
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB369
|
|
LUCAS TVS GDB369
|
|
MAGNETI MARELLI BP0813
|
|
NECTO FD6552A
|
|
NECTO FD6552V
|
|
OPTIMAL 9347
|
|
PAGID T0030
|
|
REMSA 11512
|
|
REMSA 211512
|
|
ROADHOUSE 211512
|
|
SACHS 111_0888
|
|
TRW GDB369
|
|
WOKING 015312
|
| Nissan URVAN автобус (E23) | 87 коня | бензин |
| Nissan URVAN автобус (E23) | 69 коня | дизел |
| Nissan URVAN кутия (E23) | 68 коня | дизел |
