комплект спирачно феродо, дискови спирачки HELLA PAGID
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | HELLA PAGID |
| Парт номер | 8DB 355 010-331 |
| ширина | 131,6 mm |
| височина | 69,8 mm |
| дебелина | 20,1 mm |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| WVAномер | 23881 |
| спирачна система | Lucas |
| технически информационен номер | T1348 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 8DZ 355 203-151 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HELLA PAGID 23881
|
|
HELLA PAGID T1348
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200120
|
|
MERCEDES-BENZ 1694200820
|
|
MERCEDES-BENZ 169420082028
|
|
MERCEDES-BENZ 1694201220
|
|
MERCEDES-BENZ 1694201920
|
|
MERCEDES-BENZ A1694200120
|
|
MERCEDES-BENZ A1694200820
|
|
MERCEDES-BENZ A169420082028
|
|
MERCEDES-BENZ A1694201220
|
|
MERCEDES-BENZ A1694201920
|
|
A.B.S. 37457
|
|
APEC braking PAD1438
|
|
ATE 13046027082
|
|
ATE 13047027082
|
|
ATE 602708
|
|
ATE LD2708
|
|
AUGROS 55415996
|
|
BARUM BA2310
|
|
BENDIX 573230B
|
|
BOSCH 0986494085
|
|
BOSCH BP995
|
|
BREMBO P50057
|
|
COMLINE ADB01723
44.23 €
-20%
35.38 €
|
|
COMLINE CBP01723
36.27 €
-20%
29.02 €
|
|
DELPHI LP1938
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
FERODO FDB1750
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
FERODO FSL1750
56.98 €
-20%
45.58 €
|
|
FTE BL1986A4
|
|
GALFER B1G10208292
|
|
GIRLING 6116281
|
|
HELLA PAGID 355010331
|
|
ICER 181677700
|
|
JURID 573230J
70.9 €
-20%
56.72 €
|
|
JURID 573230JC
64.98 €
-20%
51.98 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201348
|
|
MAGNETI MARELLI T1348MM
|
|
METZGER 113000
|
|
MGA 729
|
|
MINTEX MDB2671
|
|
NK 223355
|
|
OPTIMAL 12245
|
|
PAGID T1348
|
|
QUINTON HAZELL 7689
|
|
QUINTON HAZELL BP1482
|
|
REMSA 113000
|
|
REMSA 113300
|
|
RHIAG 36710
|
|
ROADHOUSE 2113000
|
|
ROADHOUSE 2113300
|
|
TEXTAR 2388101
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
TEXTAR TX0664
|
|
TRW GDB1628
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
VAICO V308187
|
|
VALEO 598795
64.87 €
-20%
51.9 €
|
|
WAGNER WBP23881A
49.21 €
-0%
49.21 €
|
| Mercedes A-CLASS (W169) | 68 коня | |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 136 коня | дизел |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 140 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 109 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 140 коня | дизел |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 136 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 193 коня | бензин |
| Mercedes A-CLASS (W169) | 193 коня | бензин |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Mercedes B-CLASS (W245) | 116 коня | Бензин/Метан (CNG) |
