комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181332 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 129,1 mm |
| височина | 68,5 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.670 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181332 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/325 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TATA 265825600102
|
|
TATA 29320312
|
|
TATA TT0029999
|
|
ATE 13046058302
|
|
ATE 605830
|
|
BENDIX 572430B
|
|
BORG & BECK BBP1629
|
|
BREMBO P82001
|
|
CECAUTO 617271
|
|
DELPHI LP1210
51.26 €
-20%
41.01 €
|
|
FERODO FDB991
72.28 €
-20%
57.83 €
|
|
FIRST LINE 3254
|
|
GALFER B1G10214592
|
|
GALFER G1021459
|
|
GIRLING 6131481
|
|
HP (ZEBRA) HP7074
|
|
ICER 181332
44.55 €
-20%
35.64 €
|
|
ICER 181332396
|
|
JURID 572430J
|
|
LUCAS GDB3148
|
|
LUCAS CAV GDB3148
|
|
LUCAS DIESEL GDB3148
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3148
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3148
|
|
LUCAS TVS GDB3148
|
|
MINTEX MDB1927
|
|
OPTIMAL 10174
|
|
QH Benelux BP1183
|
|
QUINTON HAZELL BP1183
|
|
REMSA 263500
|
|
REMSA 63500
|
|
ROADHOUSE 263500
|
|
SACHS 111_0774
|
|
SIMER 747
|
|
TRW GDB3148
|
|
WOKING 735300
|
