комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181419 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 148,85 mm |
| височина | 60,6 mm |
| дебелина | 18 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.684 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181419 |
| спирачна система | Bosch |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/592 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23274
|
|
ICER 23277
|
|
BENDIX 573027B
|
|
BREMBO P61071
|
|
DELPHI LP1654
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
FIRST LINE 3351
|
|
FOMAR Friction 51787081Q
|
|
FREN-J 787081
|
|
ICER 181419
59.68 €
-0%
59.68 €
|
|
ICER 181419206
|
|
ICER 181419400
|
|
JURID 573027J
54.3 €
-20%
43.44 €
|
|
LEADER PARTS 20308481
|
|
LÖBRO 32835
|
|
MAFIX PL424
|
|
METALFREN 00531
|
|
MGA MGA531
|
|
OPTIMAL 82804
|
|
QH Benelux BP1288
|
|
QUINTON HAZELL BP1288
|
|
ROULUNDS RUBBER 787081
|
|
SACHS 111_0869
|
|
SPIDAN 32835
|
|
STOP 573027S
|
|
VALEO 598419
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
CITROEN 425215
|
|
CITROEN 425248
|
|
CITROEN 425288
|
|
CITROEN 425346
|
| Citroen C5 I (DC_) | 136 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 136 коня | бензин |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 107 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 115 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C5 II (RC_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 136 коня | дизел |
| Citroen C5 I (DC_) | 107 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 109 коня | дизел |
