комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 598419 |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | BOSCH |
| външна ширина | 148,8 mm |
| височина 1 | 59 mm |
| дебелина | 17,8 mm |
| WVAномер | 23277 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| дължина на кабела | 180 mm |
| дължина 2 | 410 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VALEO 23277
|
|
A.B.S. 37277
47.99 €
-20%
38.39 €
|
|
A.B.S. 37277OE
|
|
ATE 13046039972
|
|
BENDIX 573027B
|
|
BOSCH 0986424582
|
|
BOSCH 0986424582
|
|
BOSCH 986424582
|
|
BREMBO P61071
|
|
DELPHI LP1654
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
DEX 3400
|
|
FERODO FDB1411
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
FERODO FQT1411
|
|
FERODO FSL1411
64.55 €
-20%
51.64 €
|
|
FTE BL1803A4
|
|
ICER 181419
59.68 €
-0%
59.68 €
|
|
ICER 181419701
|
|
JURID 573027J
54.3 €
-20%
43.44 €
|
|
LPR 05P793
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
LPR 5P793
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6114484
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1448
|
|
METELLI 2203310
|
|
MGA 531
|
|
MINTEX MDB2187
|
|
NK 1501221944
|
|
PAGID T9103
|
|
QUINTON HAZELL 082804
|
|
QUINTON HAZELL 82804
|
|
QUINTON HAZELL BP1288
|
|
REMSA 082804
|
|
REMSA 82804
|
|
ROADHOUSE 282804
|
|
ROULUNDS RUBBER 787081
|
|
sbs 1501221944
|
|
TEXTAR 23277
|
|
TEXTAR 2327701
48 €
-20%
38.4 €
|
|
TEXTAR 2327717714
|
|
TRIPLE FIVE 8671005940
|
|
TRIPLE FIVE ABP2002
|
|
TRUSTING 3400
|
|
TRW GDB1448
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
CITROEN 425215
|
|
CITROEN 425248
|
|
CITROEN 425288
|
|
CITROEN 425215
|
|
CITROEN 425248
|
|
CITROEN 425288
|
|
CITROEN 425346
|
|
CITROEN 425346
|
| Citroen C5 I (DC_) | 136 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 136 коня | бензин |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 107 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 115 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C5 II (RC_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 II (RC_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 116 коня | бензин |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 136 коня | дизел |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 125 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 107 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 109 коня | дизел |
