комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181449 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 143,95 mm |
| височина | 62,52 mm |
| дебелина | 18 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.891 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181449 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/552 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 24971
|
|
A.B.S. 37342
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
BENDIX 573099B
|
|
FERODO FDB4176
59.82 €
-20%
47.86 €
|
|
GIRLING 6114661
|
|
HELLA PAGID 8DB355020731
|
|
ICER 181449
53.49 €
-0%
53.49 €
|
|
LÖBRO 32745
|
|
LUCAS GDB1466
|
|
LUCAS CAV GDB1466
|
|
LUCAS DIESEL GDB1466
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1466
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1466
|
|
LUCAS TVS GDB1466
|
|
MAFIX PL429
|
|
MGA MGA666
|
|
MOTRIO 8671016685
|
|
NECTO FD6944A
|
|
NECTO FD7386A
|
|
OPTIMAL 12112
|
|
PAGID 8DB355020731
|
|
SPIDAN 32745
|
|
TRW GDB1466
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
RENAULT 6025371662
|
| Renault ESPACE III (JE0_) | 113 коня | дизел |
| Renault ESPACE III (JE0_) | 190 коня | бензин |
| Renault ESPACE III (JE0_) | 130 коня | дизел |
| Renault AVANTIME (DE0_) | 207 коня | бензин |
| Renault AVANTIME (DE0_) | 163 коня | бензин |
| Renault AVANTIME (DE0_) | 150 коня | дизел |
| Renault ESPACE III (JE0_) | 115 коня | дизел |
