комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181691 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 63,3 mm |
| височина | 77,4 mm |
| дебелина | 18,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 2.187 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181691 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1653 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина 2 | 76,1 mm |
| височина 2 | 85,6 mm |
| дебелина 2 | 17,7 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21452
|
|
ICER 21453
|
|
ICER 21454
|
|
A.B.S. 37005
|
|
ATE 13046027002
|
|
ATE 602700
|
|
BENDIX 571983B
|
|
BOSCH 0986494436
|
|
DELPHI LP1024
88.71 €
-20%
70.97 €
|
|
DOYEN GDB1162
|
|
FERODO FDB985
82.32 €
-20%
65.85 €
|
|
FREN-J 895981
|
|
FTE BL1552A2
|
|
GIRLING 6111621
|
|
HP (ZEBRA) HP2925
|
|
ICER 181691
99.66 €
-0%
99.66 €
|
|
LPR 05P981
46.74 €
-20%
37.39 €
|
|
LUCAS GDB1162
|
|
LUCAS CAV GDB1162
|
|
LUCAS DIESEL GDB1162
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1162
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1162
|
|
LUCAS TVS GDB1162
|
|
MAGNETI MARELLI BP1061
|
|
NECTO FD6787A
|
|
PEX 7858
|
|
QH Benelux BP899
|
|
QUINTON HAZELL BP899
|
|
REMSA 250802
|
|
REMSA 50802
|
|
ROADHOUSE 250802
|
|
ROULUNDS RUBBER 895981
|
|
TRISCAN 811029046
|
|
TRW GDB1162
87.43 €
-20%
69.94 €
|
|
WOKING 408302
|
|
AUDI 441698151G
|
|
AUDI 4D0615115
|
|
AUDI 4D0615116B
|
|
AUDI 4D0615116C
|
|
AUDI 4D0698151
|
|
AUDI 4D0698151A
|
|
AUDI 4D0698151AD
|
|
AUDI 4D0698151C
|
|
AUDI 4D0698151E
|
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 299 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 245 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 163 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 163 коня | бензин |
| Audi A6 (4F2, C6) | 435 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 435 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 580 коня | бензин |
