комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181721 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 102,8 mm |
| височина | 39,3 mm |
| дебелина | 15 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 0.800 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 181721 |
| спирачна система | Mando |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/266 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23608
|
|
ICER 23609
|
|
ICER 23610
|
|
A.B.S. 37182
|
|
ATE 13046057302
|
|
ATE 605730
|
|
BREMBO P30030
|
|
DELPHI LP1771
34.63 €
-20%
27.71 €
|
|
FERODO FDB1970
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
GIRLING 6132609
|
|
HELLA PAGID T1309
|
|
HP (ZEBRA) HP7303
|
|
ICER 181721
30.36 €
-0%
30.36 €
|
|
LUCAS GDB3260
|
|
LUCAS CAV GDB3260
|
|
LUCAS DIESEL GDB3260
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3260
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3260
|
|
LUCAS TVS GDB3260
|
|
MGA MGA636
|
|
MINTEX MDB2066
|
|
NECTO FD7295A
|
|
OPTIMAL 10432
|
|
PAGID T1309
|
|
REMSA 274902
|
|
REMSA 74902
|
|
ROADHOUSE 274902
|
|
TEXTAR 2360815005T4047
|
|
TEXTAR 2360801
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
TRISCAN 811042016
|
|
TRW GDB3260
36.51 €
-20%
29.2 €
|
|
WOKING 649302
|
|
HYUNDAI 53302M2A01
|
|
HYUNDAI 58302M2A00
|
|
HYUNDAI 58302M2A01
|
|
HYUNDAI 58302M2A10
|
|
KIA 58302M2A00
|
|
KIA 58302M2A01
|
|
KIA 58302M2A10
|
|
MITSUBISHI 58302M2A00
|
|
MITSUBISHI 58302M2A01
|
|
MITSUBISHI 58302M2A10
|
| Mitsubishi SANTAMO | 139 коня | бензин |
| Mitsubishi SANTAMO | 139 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO PININ (H6_W, H7_W) | 120 коня | бензин |
| Kia JOICE | 139 коня | бензин |
| Hyundai GALLOPER II (JK-01) | 141 коня | бензин |
| Hyundai GALLOPER II (JK-01) | 99 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO PININ (H6_W, H7_W) | 129 коня | бензин |
| Hyundai SANTAMO | 139 коня | бензин |
| Hyundai SANTAMO | 139 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO PININ (H6_W, H7_W) | 114 коня | бензин |
| Hyundai GALLOPER II (JK-01) | 105 коня | дизел |
| Hyundai GALLOPER II (JK-01) | 88 коня | дизел |
| Kia JOICE | 120 коня | бензин |
