комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181773 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 131,5 mm |
| височина | 55,72 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.630 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181773 |
| спирачна система | Sumitomo |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1408 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 24087
|
|
ICER 24405
|
|
ICER 24406
|
|
A.B.S. 37529
55.11 €
-20%
44.09 €
|
|
ATE 13046057562
|
|
ATE 605756
|
|
BENDIX 572579B
|
|
BOSCH 0986494136
|
|
BREMBO P28037
|
|
DELPHI LP1970
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
FERODO FDB1859
52.08 €
-20%
41.66 €
|
|
FIRST LINE 3629
|
|
FTE BL2524A1
|
|
GIRLING 6134071
|
|
GIRLING 6134789
|
|
HELLA PAGID 8DB355006911
|
|
HELLA PAGID T1586
|
|
HP (ZEBRA) HP7759
|
|
ICER 181773
60.95 €
--0%
60.95 €
|
|
JURID 572579J
|
|
LUCAS GDB3407
|
|
LUCAS CAV GDB3407
|
|
LUCAS DIESEL GDB3407
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3407
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3407
|
|
LUCAS TVS GDB3407
|
|
MGA MGA869
|
|
MINTEX MDB2791
|
|
NECTO FD7225A
|
|
NK 222638
|
|
OPTIMAL 12386
|
|
PAGID 8DB355006911
|
|
PAGID T1586
|
|
PEX 7836
|
|
REMSA 120502
|
|
REMSA 2120502
|
|
ROADHOUSE 2120502
|
|
sbs 1501222638
|
|
TEXTAR 2408717515
|
|
TEXTAR 2408701
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
TRISCAN 811040013
|
|
TRW GDB3407
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
VALEO 598803
68.43 €
-20%
54.74 €
|
|
ZIMMERMANN 240871752
|
|
HONDA 45022S5BE00
|
|
HONDA 45022SMGE00
|
|
HONDA 45022SMGE01
|
|
HONDA 45022SNCE00
|
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 83 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 140 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 140 коня | дизел |
| Honda CIVIC VIII седан (FD, FA) | 95 коня | бензин/ електро |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 201 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 100 коня | бензин |
