комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2408701 |
| ширина | 131,7 mm |
| височина | 55,8 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| WVAномер | 24087 |
| спирачна система | Lucas |
| технически информационен номер | 24087 175 1 5 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82506500 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 24087
|
|
TEXTAR 2408717515
|
|
TEXTAR 24405
|
|
TEXTAR 24406
|
|
A.B.S. 37529
55.11 €
-20%
44.09 €
|
|
APEC braking PAD1538
|
|
ATE 13046057562
|
|
ATE 605756
|
|
AUGROS 55603047
|
|
BENDIX 572579B
|
|
BENDIX-AU DB2047
|
|
BENDIX-AU DB2212
|
|
BLUE PRINT ADH24271
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
BOSCH 0986494136
|
|
BOSCH BP1047
|
|
BREMBO P28037
|
|
CIFAM 8227280
|
|
COMLINE ADB31586
33.34 €
-20%
26.67 €
|
|
COMLINE CBP31586
|
|
COMLINE CBP31587
|
|
DELPHI LP1970
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
FERODO FDB1859
52.08 €
-20%
41.66 €
|
|
FERODO FSL1859
46.38 €
-20%
37.1 €
|
|
fri.tech. 7440
|
|
GALFER B1G12010132
|
|
GIRLING 6134071
|
|
HELLA PAGID 355006911
|
|
HELLA PAGID 8DB355006911
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3604069
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
ICER 181773
60.95 €
--0%
60.95 €
|
|
ICER 181773706
|
|
JAPANPARTS PA403AF
|
|
JURID 572579J
|
|
JURID 572579JC
106.78 €
-20%
85.42 €
|
|
KAGER 350991
|
|
KAVO PARTS BP2050
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201586
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161168
|
|
MAGNETI MARELLI T1586MM
|
|
METELLI 2207280
|
|
METZGER 120502
|
|
MGA 869
|
|
MINTEX MDB2791
|
|
NIPPARTS J3604065
32.92 €
-20%
26.34 €
|
|
NK 222638
|
|
NPS H360A09
|
|
OPTIMAL 12386
|
|
PAGID T1586
|
|
PEX 7876
|
|
QUINTON HAZELL BP1598
|
|
REMSA 120502
|
|
RHIAG 67733
|
|
ROADHOUSE 2120502
|
|
sbs 1501222638
|
|
TEXTAR TX0729
|
|
TRISCAN 811040013
|
|
TRUSTING 7440
|
|
TRW GDB3407
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
VALEO 598803
68.43 €
-20%
54.74 €
|
|
WAGNER WBP24087A
48.23 €
-0%
48.23 €
|
|
HONDA 45022SMGE00
|
|
HONDA 45022SMGE01
|
|
HONDA 45022SMGE50
|
|
HONDA 45022SMGE51
|
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 83 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 140 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 140 коня | дизел |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 100 коня | бензин |
