комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P1514 |
| спирачна система | SUMITOMO |
| дебелина | 15,5 mm |
| ширина | 103 mm |
| височина | 39,3 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | 05P1514 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 23608
|
|
LPR 23609
|
|
LPR 23610
|
|
LPR 5SP1514
|
|
CIFAM 8225140
|
|
DELPHI LP1771
34.63 €
-20%
27.71 €
|
|
ICER 181721
30.36 €
-0%
30.36 €
|
|
JAPANPARTS PPK02AF
|
|
METELLI 2205140
|
|
MINTEX MDB2066
|
|
REMSA 074902
|
|
TEXTAR 2360801
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
TRUSTING 5300
|
|
KIA 53302M2A01
|
|
KIA 58302M2A01
|
| Kia JOICE | 139 коня | бензин |
| Hyundai GALLOPER II (JK-01) | 141 коня | бензин |
| Hyundai GALLOPER I | 141 коня | бензин |
| Kia JOICE | 120 коня | бензин |
