комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P358 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дължина на предупредителния контакт | 435 mm |
| за номер артикул | 05P358 |
| ширина | 110 mm |
| дебелина | 19,2 mm |
| спирачна система | TRW |
| височина | 58,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 21182
|
|
LPR 21183
|
|
LPR 5SP358
|
|
ABEX T5046
|
|
APEC braking PAD718
|
|
ATE 13046028092
|
|
BENDIX 571471B
|
|
BOSCH 0986424175
|
|
Brake ENGINEERING PA590
|
|
CHASE P823
|
|
CIFAM 8220741
|
|
DELPHI LP693
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
EFI EDB651Z
|
|
FERODO FDB651
99.89 €
-20%
79.91 €
|
|
FIRST LINE FBP1215
|
|
FREN-J 3394
|
|
FTE BL1258A2
|
|
GALFER 20284391
|
|
HP (ZEBRA) 2858
|
|
ICER 180949
16.87 €
-0%
16.87 €
|
|
JURID 2118500
|
|
JURID 571471J
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160284
|
|
METELLI 2200741
|
|
MINTEX MDB1505
|
|
MOPROD MDP1057
|
|
MOTAQUIP VBP612
|
|
PAGID T5046
|
|
PBR DB1211
|
|
QUINTON HAZELL BP524
|
|
REMSA 030312
|
|
REMSA 030383
|
|
ROADHOUSE 230312
|
|
ROADHOUSE 230383
|
|
SIMER 479
|
|
TEXTAR 2118204
|
|
TRUSTING 0761
|
|
TRW GDB864
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
VALEO 598060
34.88 €
-20%
27.9 €
|
|
ALFA ROMEO 0005895983
|
|
ALFA ROMEO 0060760121
|
|
ALFA ROMEO 5895983
|
|
ALFA ROMEO 60760121
|
|
ALFA ROMEO 9944814
|
| Alfa Romeo 164 (164) | 143 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 148 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 144 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 138 коня | бензин |
