комплект спирачно феродо, дискови спирачки TRW
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TRW |
| Парт номер | GDB864 |
| ограничение за производител | TRW |
| дължина | 110 mm |
| височина | 58,5 mm |
| дебелина | 19 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дължина на предупредителния контакт | 435 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| контролен знак за преглед | E9 90R 01107/558 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TRW 21182
|
|
TRW 21183
|
|
A.B.S. 36806
|
|
ACDelco AC622681D
|
|
APEC braking PAD718
|
|
ATE 13046028092
|
|
ATE 27046000102
|
|
BENDIX 571471B
|
|
BORG & BECK BBP1141
|
|
BOSCH 0986424175
|
|
BOSCH 0986TB2526
|
|
BOSCH 0986TB2623
|
|
BOSCH 986424175
|
|
BOSCH 986460973
|
|
Brake ENGINEERING PA590
|
|
BREMBO P23045
|
|
BREMBO P23047
|
|
DELPHI LP0644
|
|
DELPHI LP0693
|
|
DELPHI LP644
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
DELPHI LP693
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
E.T.F. 120474
|
|
FEBI BILSTEIN 116006
55.08 €
-20%
44.06 €
|
|
FERODO FDB595
85.08 €
-20%
68.06 €
|
|
FERODO FDB651
99.89 €
-20%
79.91 €
|
|
FERODO TAR651
|
|
FIRST LINE FBP1196
|
|
GIRLING 6108641
|
|
HELLA 8DB355017781
|
|
HELLA 8DB355017861
|
|
ICER 180949
16.87 €
-0%
16.87 €
|
|
ICER 180949700
|
|
JURID 571471J
|
|
KAWE 80923
|
|
LEMFÖRDER 26552
|
|
LPR 05P358
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160140
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160226
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160237
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160284
|
|
METELLI 2200741
|
|
MGA 393
|
|
MINTEX MDB1391
|
|
MINTEX MDB1484
|
|
MINTEX MDB1505
|
|
MINTEX MDB1505HDX
|
|
NECTO FD6241A
|
|
NECTO FD6367A
|
|
NK 221012
|
|
OPTIMAL 9673
34.92 €
-20%
27.93 €
|
|
PAGID T5032
|
|
PAGID T5046
|
|
PEX 7632
|
|
QH Benelux 2858
|
|
QUINTON HAZELL BLF524
|
|
QUINTON HAZELL BLF669
|
|
QUINTON HAZELL BP524
|
|
QUINTON HAZELL BP543
|
|
RAMEDER T0610527
|
|
REMSA 030312
|
|
REMSA 30312
|
|
sbs 221012
|
|
TEXTAR 2114703
|
|
TEXTAR 2118204
|
|
TEXTAR 2118219425
|
|
TRISCAN 811010928
|
|
TRISCAN 811012956
|
|
TRISCAN 811015004
|
|
TRUSTING 0761
|
|
VALEO 597161
|
|
VALEO 597225
|
|
VALEO 598003
|
|
VALEO 598060
34.88 €
-20%
27.9 €
|
|
VALEO 598135
|
|
WOKING P046352
|
|
WOKING P205331
|
|
ZIMMERMANN 211821951
|
|
ALFA ROMEO 0000060760110
|
|
ALFA ROMEO 0060760121
|
|
ALFA ROMEO 5895983
|
|
ALFA ROMEO 60760121
|
|
ALFA ROMEO 9944814
|
| Alfa Romeo 164 (164) | 143 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 148 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 144 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 138 коня | бензин |
