комплект спирачно феродо, дискови спирачки LPR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | LPR |
| Парт номер | 05P375 |
| ширина | 129,8 mm |
| височина | 51 mm |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| за номер артикул | 05P375 |
| спирачна система | SUMITOMO |
| дебелина | 16,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR 20832
|
|
LPR 20855
|
|
LPR 20971
|
|
LPR 5SP375
|
|
APEC braking PAD413
|
|
ASHIKA 5001116
|
|
BENDIX 572315B
|
|
BOSCH 0986468320
|
|
CHASE P208
|
|
DELPHI LP545
|
|
E.T.F. 120273
|
|
FERODO FDB369
|
|
FERODO FVR369
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
FIRST LINE FBP1329
|
|
FREN-J 3280
|
|
HP (ZEBRA) 2437
|
|
ICER 140443
38.8 €
-0%
38.8 €
|
|
JAPANPARTS PA116AF
|
|
JURID 2840986
|
|
JURID 572315J
|
|
MOPROD MDP978
|
|
PAGID T0030
|
|
PBR DB369
|
|
QUINTON HAZELL BP509
|
|
REMSA 011512
|
|
RHIAG 10021170
|
|
ROADHOUSE 211512
|
|
TEXTAR 2062816505
|
|
TRW GDB369
|
|
WOKING 3402
|
|
NISSAN 41060R9090
|
| Nissan 280 ZX,ZXT (HGS130) | 140 коня | бензин |
| Nissan 280 ZX,ZXT (HGS130) | 147 коня | бензин |
| Nissan 280 ZX,ZXT (HGS130) | 150 коня | бензин |
| Nissan URVAN автобус (E23) | 87 коня | бензин |
