комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2327701 |
| ширина | 148,7 mm |
| височина | 57,9 mm |
| дебелина | 17,7 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| WVAномер | 23277 |
| спирачна система | Bosch |
| технически информационен номер | 23277 177 1 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23277
|
|
TEXTAR 2327717714
|
|
A.B.S. 37277
47.99 €
-20%
38.39 €
|
|
APEC braking PAD1259
|
|
ATE 13046039972
|
|
ATE 603997
|
|
AUGROS 55671218
|
|
BENDIX 573027B
|
|
BENDIX-AU DB2016
|
|
BOSCH 0986424582
|
|
BOSCH BP328
|
|
BREMBO P61071
|
|
COBREQ N1174
|
|
COMLINE ADB21120
40.83 €
-20%
32.66 €
|
|
COMLINE CBP21120
|
|
DELPHI LP1654
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
FERODO FDB1411
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
FERODO FSL1411
64.55 €
-20%
51.64 €
|
|
FERODO FTQ1411
|
|
FTE BL1803A4
|
|
GALFER B1G10206022
|
|
GIRLING 6114484
|
|
HELLA PAGID 355019411
|
|
HELLA PAGID 8DB355019411
|
|
ICER 181419701
|
|
JURID 573027J
54.3 €
-20%
43.44 €
|
|
JURID 573027JC
117.19 €
-20%
93.75 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700209103
|
|
MAGNETI MARELLI 363702161225
|
|
MAGNETI MARELLI T9103MM
|
|
MAPCO 6565
|
|
METZGER 082804
|
|
MEYLE 0252327717
|
|
MGA 531
|
|
MINTEX MDB2187
|
|
MINTEX MDB82187
|
|
NK 221944
|
|
OPTIMAL 82804
|
|
PAGID T9103
|
|
QUINTON HAZELL 7373
|
|
QUINTON HAZELL BP1288
|
|
REMSA 082804
|
|
REMSA 82804
|
|
RHIAG 72083
|
|
ROADHOUSE 282804
|
|
STOP 573027S
|
|
TEXTAR TX0516
|
|
TRW GDB1448
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
VAICO V220087
|
|
VALEO 598419
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
WAGNER WBP23277A
59.23 €
-0%
59.23 €
|
|
CITROEN 1611456480
|
|
CITROEN 425215
|
|
CITROEN 425248
|
|
CITROEN 425288
|
|
CITROEN 425346
|
|
CITROEN E172229
|
| Citroen C5 I (DC_) | 136 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 136 коня | бензин |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 107 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 115 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C5 II (RC_) | 116 коня | бензин |
| Citroen C5 II (RC_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 II (RC_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 116 коня | бензин |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 II (RC_) | 125 коня | бензин |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 125 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 107 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 109 коня | дизел |
