комплект спирачно феродо, дискови спирачки WAGNER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | WAGNER |
| Парт номер | WBP23277A |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17,6 mm |
| контролен знак за преглед | E11 90R 01192/7252 |
| дължина | 149 mm |
| височина | 59 mm |
| тегло | 1,67 kg |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| спирачна система | Bosch |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 37277
47.99 €
-20%
38.39 €
|
|
ACDelco AC787081D
|
|
APEC braking PAD1259
|
|
ATE 13046039972
|
|
ATE 13046039972
|
|
BENDIX 573027B
|
|
BOSCH 0986424582
|
|
BOSCH 0986424582
|
|
Brake ENGINEERING PA1292
|
|
BREMBO P61071
|
|
DELPHI LP1654
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
DURON DBP341411
|
|
FEBI BILSTEIN 16417
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
FERODO FDB1411
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
FERODO FSL1411
64.55 €
-20%
51.64 €
|
|
JURID 573027D
|
|
JURID 573027J
54.3 €
-20%
43.44 €
|
|
JURID 573027JAS
|
|
JURID 573027JC
117.19 €
-20%
93.75 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700209103
|
|
METELLI 2203310
|
|
METELLI 2203310
|
|
MGA 539
|
|
MINTEX MDB2187
|
|
MOTAQUIP VXL992
|
|
NECTO FD6875A
|
|
NECTO FD6875N
|
|
OPTIMAL 82804
|
|
PAGID T9103
|
|
REMSA 082804
|
|
REMSA 082884
|
|
REMSA 082804
|
|
REMSA 082884
|
|
ROADHOUSE 282804
|
|
ROADHOUSE 282884
|
|
ROULUNDS RUBBER 787081
|
|
STOP 573027S
|
|
TEXTAR 2327701
48 €
-20%
38.4 €
|
|
TEXTAR 2327717714T4047
|
|
TRUSTING 3400
|
|
TRUSTING 3400
|
|
TRW GDB1448
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
TRW GDB1448A
|
|
UNIPART GBP1340AF
|
|
VALEO 597368
|
|
VALEO 598419
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
WAGNER WBP23277A
59.23 €
-0%
59.23 €
|
|
CITROEN 425215
|
|
CITROEN 425248
|
|
CITROEN 425288
|
|
CITROEN 425346
|
| Citroen C5 I (DC_) | 136 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 136 коня | бензин |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 107 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 115 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C5 II (RC_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 II (RC_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 116 коня | бензин |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C5 II Break (RE_) | 125 коня | бензин |
| Citroen C5 I (DC_) | 107 коня | дизел |
| Citroen C5 I Break (DE_) | 109 коня | дизел |
