комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL1859 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17,55 mm |
| контролен знак за преглед | E1190R01202/4672 |
| дължина | 131,7 mm |
| височина | 55,8 mm |
| тегло | 1,679 kg |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | Sumitomo |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24087
|
|
FERODO FDB1859
52.08 €
-20%
41.66 €
|
|
APEC braking PAD1538
|
|
ATE 13046057562
|
|
BENDIX 572579B
|
|
BLUE PRINT ADH24271
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
BOSCH 0986494136
|
|
BOSCH 0986494136
|
|
Brake ENGINEERING PA1729
|
|
BREMBO P28037
|
|
DELPHI LP1970
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
DURON DBP261859
21.25 €
-20%
17 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16802
58.25 €
-20%
46.6 €
|
|
FERODO FSL1859
46.38 €
-20%
37.1 €
|
|
ICER 181773
60.95 €
--0%
60.95 €
|
|
JURID 572579D
|
|
JURID 572579J
|
|
JURID 572579JAS
|
|
JURID 572579JC
106.78 €
-20%
85.42 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201586
|
|
METELLI 2207280
|
|
METELLI 2207280
|
|
MINTEX MDB2791
|
|
NECTO FD7225A
|
|
OPTIMAL 12386
|
|
STOP 572579S
|
|
TEXTAR 2408701
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
TRUSTING 7440
|
|
TRUSTING 7440
|
|
TRW GDB3407
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
VALEO 598803
68.43 €
-20%
54.74 €
|
|
WAGNER WBP24087A
48.23 €
-0%
48.23 €
|
|
HONDA 45022SMGE01
|
|
HONDA 45022SMGE00
|
|
HONDA 45022SMGE01
|
|
HONDA 45022SMGE50
|
|
HONDA 45022SMGE51
|
| Honda CIVIC IX (FK) | 99 коня | бензин |
| Honda CIVIC IX (FK) | 141 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 83 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 140 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 140 коня | дизел |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 100 коня | бензин |
