комплект спирачно феродо, дискови спирачки TRW
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TRW |
| Парт номер | GDB790 |
| ограничение за производител | TRW |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| контролен знак за преглед | E1 90R 01024/005 |
| височина | 62,8 mm |
| дължина | 89,9 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TRW 21614
|
|
A.B.S. 36547
26.48 €
-20%
21.19 €
|
|
ACDelco AC491981D
|
|
APEC braking PAD773
|
|
ATE 13046028252
|
|
BENDIX 571406B
|
|
BENDIX 571406X
|
|
BORG & BECK BBP1395
|
|
BOSCH 0986424376
|
|
BOSCH 0986524376
|
|
BOSCH 0986TB2536
|
|
BOSCH 986424376
|
|
BOSCH 986524376
|
|
BREMBO P61041
|
|
DELPHI LP0823
|
|
DELPHI LP823
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
E.T.F. 120604
|
|
FEBI BILSTEIN 116034
44.84 €
-20%
35.87 €
|
|
FERODO FDB687
35.02 €
-20%
28.01 €
|
|
FERODO FSL687
43.67 €
-20%
34.94 €
|
|
FIRST LINE FBP3010
|
|
FTE BL1354A2
|
|
GIRLING 6107901
|
|
HELLA 8DB355018091
|
|
HERZOG GERMANY 886547
|
|
ICER 180862
37.95 €
-0%
37.95 €
|
|
ICER 180862700
|
|
JURID 571406D
|
|
JURID 571406J
|
|
KAWE 81034
|
|
LEMFÖRDER 26523
|
|
LPR 05P585
22.53 €
-20%
18.02 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363702160299
|
|
METELLI 2200492
|
|
MGA 307
|
|
MINTEX MDB1611
|
|
NECTO FD6438A
|
|
NECTO FD6438N
|
|
NK 221942
|
|
OPTIMAL 9766
|
|
PAGID T5074
|
|
PEX 7251
|
|
QH Benelux 2856
|
|
QUINTON HAZELL 817004
|
|
QUINTON HAZELL BLF754
|
|
QUINTON HAZELL BP754
|
|
RAMEDER T0610541
|
|
REMSA 017024
|
|
REMSA 17024
|
|
REMSA 817004
|
|
ROADHOUSE 817004
|
|
ROULUNDS RUBBER 491981
|
|
sbs 221942
|
|
SPIDAN 31874
|
|
TEXTAR 2161403
|
|
TEXTAR 2161418005
|
|
TRISCAN 811038002
|
|
TRUSTING 0512
|
|
VALEO 598714
33.62 €
-20%
26.89 €
|
|
WOKING P070324
|
|
ZIMMERMANN 216141751
|
|
CITROEN 95659353
|
| Citroen ZX (N2) | 64 коня | дизел |
| Citroen ZX (N2) | 68 коня | дизел |
| Citroen ZX Break (N2) | 60 коня | дизел |
| Citroen ZX (N2) | 60 коня | дизел |
