комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 598714 |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| външна ширина | 90 mm |
| височина 1 | 63 mm |
| дебелина | 17,7 mm |
| WVAномер | 20989 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| дължина на кабела | 350 mm |
| дължина 2 | 350 mm |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 36547
26.48 €
-20%
21.19 €
|
|
A.B.S. 36770
30.18 €
-20%
24.15 €
|
|
A.B.S. 36770OE
|
|
ABEX T6167
|
|
ABEX T6438
|
|
ATE 13046028252
|
|
BENDIX 571319B
|
|
BENDIX 571406B
|
|
BENDIX 571406X
|
|
BOSCH 0986424376
|
|
BOSCH 0986424376
|
|
BOSCH 986424376
|
|
BREMBO P61031
|
|
BREMBO P61041
|
|
DELPHI LP0823
|
|
DELPHI LP493
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
DELPHI LP823
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
DEX 512
|
|
FERODO FDB434
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
FERODO FDS434
|
|
FERODO FSL434
42.13 €
-20%
33.7 €
|
|
FERODO TAR434
|
|
FTE BL1354A2
|
|
ICER 180465
|
|
ICER 180553203
|
|
ICER 180862
37.95 €
-0%
37.95 €
|
|
ICER 180862700
|
|
JURID 571319J
|
|
JURID 571406D
|
|
JURID 571406J
|
|
LPR 05P274
17.47 €
-20%
13.97 €
|
|
LPR 05P585
22.53 €
-20%
18.02 €
|
|
LPR 5P274
|
|
LPR 5P585
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6104461
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6107901
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB446
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB790
|
|
METELLI 2200490
|
|
METELLI 2200492
|
|
MGA 201
|
|
MGA 307
|
|
MINTEX MDB1327
|
|
MINTEX MDB1611
|
|
NK 1501221924
|
|
NK 1501221942
|
|
PAGID T2006
|
|
PAGID T5074
|
|
QUINTON HAZELL 017024
|
|
QUINTON HAZELL 17024
|
|
QUINTON HAZELL BLF754
|
|
QUINTON HAZELL BP754
|
|
REMSA 017014
|
|
REMSA 017024
|
|
REMSA 17014
|
|
REMSA 17024
|
|
ROADHOUSE 217014
|
|
ROADHOUSE 217024
|
|
ROULUNDS RUBBER 491981
|
|
sbs 1501221924
|
|
sbs 1501221942
|
|
TEXTAR 20989
|
|
TEXTAR 2098901
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
TEXTAR 2098917705
|
|
TEXTAR 21022
|
|
TEXTAR 21023
|
|
TEXTAR 21614
|
|
TEXTAR 2161403
|
|
TEXTAR 2161418005
|
|
TEXTAR 21615
|
|
TEXTAR 21616
|
|
TRIPLE FIVE 8671010047
|
|
TRIPLE FIVE ABP5082
|
|
TRIPLE FIVE ABP9733
|
|
TRUSTING 0512
|
|
TRW GDB446
34.36 €
-20%
27.49 €
|
|
TRW GDB788
13.01 €
-20%
10.41 €
|
|
TRW GDB790
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
VALEO 301714
|
|
CITROEN 95659353
|
|
CITROEN 95661871
|
| Citroen ZX (N2) | 64 коня | дизел |
| Citroen ZX (N2) | 68 коня | дизел |
| Citroen ZX Break (N2) | 68 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 90 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 94 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 60 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 100 коня | бензин |
