комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 301031 |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | BENDIX |
| външна ширина | 131 mm |
| височина 1 | 60,5 mm |
| дебелина | 17 mm |
| WVAномер | 21631 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| дължина на кабела | 365 mm |
| дължина 2 | 150 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 36836
31.78 €
-20%
25.42 €
|
|
A.B.S. 36836OE
|
|
ABEX T6452
|
|
ATE 13046039562
|
|
BARUM BA2078
|
|
BENDIX 571757B
|
|
BOSCH 0986461757
|
|
BOSCH 986461757
|
|
BOSCH F026000129
|
|
BRECK 216310070110
|
|
BREMBO P61052
|
|
DELPHI LP0787
|
|
DELPHI LP787
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
DEX 1460
|
|
FEBI BILSTEIN 16413
39.48 €
-20%
31.58 €
|
|
FERODO FDB874
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
FERODO FQT874
|
|
FERODO FSL874
43.26 €
-20%
34.61 €
|
|
FERODO TAR874
|
|
FTE BL1358A2
|
|
ICER 180920
24.52 €
-0%
24.52 €
|
|
JURID 571757J
|
|
LPR 05P487
22.08 €
-20%
17.67 €
|
|
LPR 5P487
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6111013
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1101
|
|
METELLI 2201440
|
|
METELLI 2201440
|
|
MGA 331
|
|
MINTEX MDB1629
|
|
NK 1501221930
|
|
OPTIMAL 9856
32.71 €
-20%
26.17 €
|
|
PAGID T9038
|
|
QUINTON HAZELL 043804
|
|
QUINTON HAZELL 43804
|
|
QUINTON HAZELL 843800
|
|
QUINTON HAZELL BLF597
|
|
QUINTON HAZELL BP597
|
|
REMSA 043804
|
|
REMSA 43804
|
|
REMSA 843800
|
|
ROADHOUSE 243804
|
|
ROADHOUSE 243804
|
|
ROADHOUSE 843800
|
|
ROULUNDS RUBBER 592481
|
|
sbs 1501221930
|
|
STOP 571757S
|
|
TEXTAR 21631
|
|
TEXTAR 2163102
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
TEXTAR 2163117014
|
|
TRIPLE FIVE ABP9095
|
|
TRUSTING 1460
|
|
TRW GDB1101
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
VALEO 598031
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
CITROEN 425156
|
|
CITROEN 425156
|
|
CITROEN 425291
|
|
CITROEN 425291
|
|
CITROEN 95667786
|
| Citroen XANTIA (X1) | 88 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 101 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 121 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 90 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X1) | 68 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X1) | 69 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X1) | 110 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 101 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 75 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X1) | 90 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 90 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 90 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 110 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 90 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 110 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 75 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X2) | 90 коня | дизел |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 110 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 90 коня | дизел |
