комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 301982 |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| външна ширина | 118,9 mm |
| височина 1 | 69,5 mm |
| дебелина | 18,5 mm |
| WVAномер | 21366 |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дължина на кабела | 220 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 36811
39.04 €
-20%
31.23 €
|
|
A.B.S. 36811OE
|
|
ATE 13046028062
|
|
BENDIX 571856B
|
|
BOSCH 0986460948
|
|
BOSCH 986460948
|
|
BOSCH F026000095
|
|
BRECK 2136600W
|
|
BREMBO P85034
|
|
DELPHI LP0769
|
|
DELPHI LP1412
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
DELPHI LP769
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
DEX 521
|
|
FEBI BILSTEIN 16316
70.81 €
-20%
56.65 €
|
|
FERODO FDB951
77.76 €
-20%
62.21 €
|
|
FERODO TAR951
|
|
FTE BL1303A2
|
|
FTE BL1303B2
|
|
ICER 181216
|
|
ICER 181216700
|
|
JURID 571856J
|
|
LPR 05P495
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
LPR 5P495
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6110571
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1057
|
|
METELLI 2200501
|
|
METELLI 2200501
|
|
MINTEX MDB1571
|
|
MINTEX MDB1632
|
|
MINTEX MDB1700
|
|
NK 1501229984
|
|
OPTIMAL 9912
|
|
PAGID T5051
|
|
PAGID T5059
|
|
PAGID T5059ECO
|
|
QUINTON HAZELL 013442
|
|
QUINTON HAZELL 013462
|
|
QUINTON HAZELL 13442
|
|
QUINTON HAZELL 13462
|
|
QUINTON HAZELL BLF608
|
|
QUINTON HAZELL BP608
|
|
REMSA 013442
|
|
REMSA 013462
|
|
REMSA 13442
|
|
REMSA 13462
|
|
ROADHOUSE 213442
|
|
ROADHOUSE 213462
|
|
ROULUNDS RUBBER 634381
|
|
sbs 1501229984
|
|
STOP 571856S
|
|
TEXTAR 20168
|
|
TEXTAR 2016804
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
TEXTAR 2016805
87.61 €
-20%
70.09 €
|
|
TEXTAR 2016819615
|
|
TEXTAR 21366
|
|
TEXTAR 2136619614
|
|
TEXTAR 7572D684
|
|
TEXTAR 7572D696
|
|
TRIPLE FIVE ABP7569
|
|
TRUSTING 0521
|
|
TRW GDB1057
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
VALEO 598982
|
|
VW 357698151C
|
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 174 коня | бензин |
