комплект спирачно феродо, дискови спирачки WAGNER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | WAGNER |
| Парт номер | WBP21632A |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16 mm |
| контролен знак за преглед | E4 90R 01552/1243 |
| дължина | 131 mm |
| височина | 69,2 mm |
| тегло | 1,4 kg |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| спирачна система | Bendix |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 36837
30.2 €
-20%
24.16 €
|
|
APEC braking PAD804
|
|
ATE 13046039722
|
|
BENDIX 571756B
|
|
BOSCH 0986424278
|
|
Brake ENGINEERING PA974
|
|
BREMBO P61053
|
|
DELPHI LP792
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
FERODO FDB875
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
FERODO FSL875
52.75 €
-20%
42.2 €
|
|
ICER 180921
34.15 €
-0%
34.15 €
|
|
JURID 571756J
|
|
JURID 571756D
|
|
JURID 571756J
|
|
JURID 571756JAS
|
|
METELLI 2201570
|
|
MGA 332
|
|
MINTEX MDB1630
|
|
NECTO FD6453A
|
|
NECTO FD6453N
|
|
OPTIMAL 9857
36.82 €
-20%
29.45 €
|
|
PAGID T9039
|
|
REMSA 043904
|
|
ROADHOUSE 243904
|
|
ROULUNDS RUBBER 592581
|
|
STOP 571756S
|
|
TEXTAR 2163201
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
TRUSTING 1600
|
|
TRW GDB1102
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
UNIPART GBP861
|
|
UNIPART GBP861AF
|
|
VALEO 540541
|
|
VALEO 597165
|
|
VALEO 598383
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
WAGNER WBP21632A
46.54 €
-0%
46.54 €
|
|
CITROEN 425292
|
|
CITROEN 95667787
|
|
CITROEN RP425157
|
| Citroen XANTIA (X1) | 121 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 152 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 90 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X1) | 150 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 132 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 121 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 101 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 132 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 90 коня | дизел |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 75 коня | дизел |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 90 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 90 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 121 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 132 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 110 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 75 коня | дизел |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 90 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X2) | 121 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 132 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 110 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 90 коня | дизел |
