| ограничение за производител | Mitsubishi |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| дистрибутор на запалването/ палец | незащитен от смущения (неекраниран) |
| тегло | 0,0302 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ограничение за производител | Mitsubishi |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| брой на входове/изходи | 4 |
| вид на монтаж | винтов конектор |
| брой на входове/изходи | 4 |
| тегло | 0,120 kg |
| необходими бройки | 1 |
| спецификация | IGNITION COIL INCLUD |