| ограничение за производител | Bosch |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| дистрибутор на запалването/ палец | защитен от смущения |
| ограничение за производител | Bosch |
| дължина | 88 mm |
| ширина | 107 mm |
| височина | 88 mm |
| тегло | 0,18 kg |
| брой на входове/изходи | 5 |
| съпротивление | 1 kОм |