| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 862 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 850 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | 1 987 947 000 |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 830 mm |
| дължина | 830 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 860 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | optibelt MT-A I |
| дължина | 863 mm |
| ширина | 14,2 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| тегло | 0,065 kg |
| дължина | 850 mm |
| ширина | 14,24 mm |
| дебелина | 5 mm |
| DIN/ISO | 7867 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| хим. свойство | еластичен |
| тегло | 0,058 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| обърни внимание на техническите данни |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 2080 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 2160 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 2080 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,211 kg |
| дължина | 2080 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 2160 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 2155 mm |
| тегло | 0,22 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 2080 mm |
| тегло | 0,212 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,218 kg |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 2155 mm |
| тегло | 0,23 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 2160 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 2080 mm |
| дължина | 2080 mm |
| тегло | 0,212 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 2160 mm |